03 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç

İletişim ve kısa planlar yapmanız için ideal bir gün. O nedenle bugün özellikle göndermeniz, almanız gereken şeyler varsa yapın derim.

Boğa

İş konusunda halletmeniz gereken meseleler varsa bugünlerde halletmenizde fayda var. Hareketli bir gün sizi bekliyor.

İkizler

Bugün size iyi gelecek gibi görünmekte. Kendinizi daha güçlü ve hazır hissedebilirsiniz. Yaptıklarınızı parlatmak ortaya koymak için ideal bir gün.

Yengeç

Psikolojik olarak gergin bir günden geçecek olabilirsiniz. Mümkün mertebe rahat olmaya çalışın. Alıngan tutum ve davranışlar gösterebilirsiniz.

Başak

İş konusunda hayli yoğun bir günden geçeceksiniz gibi görünmekte çevrenizdekilere daha iyi davranmaya çalışın.

Terazi

Hakkınızda dedikodu yapılabilir ve siz bu konuda “hayır öyle değildi.” Diye başlayan cümlelerle kendinizi savunurken bulabilirsiniz.

Akrep

Bugün kazalara ve aynı zamanda yapacağınız ödemeler varsa dikkatli davranın. Savruk hareketler her açıdan sizi yorabilir.

Yay

Hukuki konular veya ortaklıkla, evlilikle ilgili meseleler önünüze gelebilir. Bu anlamda dikkatli olmanızda fayda var. Kendinizi koruyun bugün.

Oğlak

Tam olarak çalıştığınız veya hizmet alıp verdiğiniz insanlardan beklentinizi tam olarak belirleyin kafa karışıklığına açık bir gün.

Kova

Duygusal ilişkiler konusunda kendinizi biraz tuhaf, her şeyin çok başında ama bir o kadar da bitmiş gibi mi hissediyorsunuz?

Balık

Maddi, manevi her konuda konuşabileceğiniz hoş bir gün olabilir. Harcamalar dikkat etmenizde fayda var.

- Karamandan.com, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/7550268/03-agustos-2021-gunluk-burc-yorumlari