Platform Kiralama

Platformlar personelinizi daha yükseğe çıkarmak için kullanılmaktadır. Platform kiralama size satın almanın getirdiği maddi zorluklardan kurtararak, işinizi kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Böylece şu gibi avantajlar görülebilir;

Sermaye kullanmaksızın platform kullanılabilir.

Eğer işiniz farklılaşırsa, duruma göre yeni platformu kolayca elde edebilirsiniz.

İşiniz artmışsa, her zaman yeni bir tane kiralayabilirsiniz.

Bakım ve onarım işlemleri firmaya ait olduğu için, üzerine düşünmeniz gerekmez.

Arıza yapma durumuna karşı, bir tane yedek bulundurmanız gerekmez.

Servis ve yedek parça gibi fiyatlandırmalar bulunmaz.

Servis işlemlerinin getirdiği masraflar mevcut değildir.

Böylece büyük bir tasarruf edebilir, buradan arttırdığınız geliri farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz.

Makaslı Platform Kiralama

Makaslı platformlar, yüksek yerlere erişimi kolaylaştıran araçlar olup, her sektörde kullanım görebilir. Hepsinin ölçüleri değişmekte olup, genel hatlarıyla 3 ile 16 metreye kadar ulaşım imkânı sunabilmektedir.

Yük kapasiteleri fazla olup gerek personelinizi, gerekse onunla birlikte gerekli malzemeleri çıkartmanız mümkündür. Ancak makaslı platform kiralama öncesinde dikkat etmeniz gerekir. Zira platformlar vinçlerin aksine eşyaları, ağır nesneleri değil; insanları kaldırmak için tasarlanır.

Bunun anlamı, hatalı bir tercih yaparsanız personelin risk altına gireceğidir. Bu nedenle karar vermeden önce, makaslı platformun hangi model olduğunu bilmeniz önerilir. Zira modellere göre verim ve kalite değişmektedir. Buna benzer olarak çok eski bir modelse, doğal olarak büyük bir tehlike barındırır.

Ayrıca bakım ve onarım işlemlerinin de zamanlı yapılmaması, büyük bir tehlike arz etmektedir. BU bakımdan gerek makaslı, gerekse diğer platformları kiralamadan önce araştırma yapmanız önerilmektedir.

Akülü Platform Kiralama

Platformlar için genel düşünce binaların dışında kullanıldıkları yönündedir. Ancak fabrika ya da depo gibi alanlarda, personellerin yüksek yerlerde çalışması da gerekebilmektedir. Burada devreye akülü platformlar girmektedir.

Böylece iç mekânlarda temizlik, bakım ve onarım, boyama ve daha birçok işlemi sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Akülü platform kiralık platform fiyatları farklılık göstermekte olup, bunun nedeni farklı faktörlere göre değerlendirilmesidir. Bunlardan bazıları kaç gün kullanacağınız, platformun modeli, hangi işin yapılacağı gibi maddelerdir.

Bu durum sadece akülü platform için değil, tüm platformlarda geçerlidir. Bu bakımdan firma ile iletişime geçerek işiniz ve gereksiniminiz hakkında bilgi verirseniz, net rakamlar elde edebilirsiniz.

Manitou Kiralama

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber, çok sayıda platform üretici marka bulunmaktadır. Bunların hepsi farklı teknolojileri kullanarak bu araçları üretmekte ve gereksinim duyanlara sunmaktadır. Bunlardan biri de Manitou’dur.

Dayanıklı, güvenilir ve kaliteli yapıları nedeniyle, bu araçlar birçok kişi tarafından talep edilmektedir. Genel olarak dış mekânlarda kullanılmakta olup, her sektörde tercih edilebilir. Manitou satın almak için yüksek meblağlar olsa da, kiralık platform fiyatları daha düşüktür.

Manitou kiralama ile hem işinizi yapabilir, hem de tasarruf edebilirsiniz.

- Karamandan.com, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/7496800/platform-kiralama