SEÇİLMEDEN PES ETTİ AK PARTİ'DE 4. İSTİFA

AK PARTİ'DE İSTİFALAR ÇOCUK OYUNCAĞINA DÖNDÜ. SEÇİLMEMİŞ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DA BAŞKANLIKTAN ÇEKİLDİĞİNİ AYNI USULLE SOSYAL MEDYADAN DUYURDU.

Bu akşam ilk istifa AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç'tan geldi. Ardından İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim koca ve peşisıra İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sevim istifa ettiğini açıkladı. Şimdi de birkaç gün evvel gençlik kolları başkanlığı için adı ilan edilen ve birkaç hafta sonra kongrede seçilecek olan başkan Mahmut Sami Koçak geri çekildiğini duyurdu.

Koçak "faceden" yaptığı açıklamada şöyle dedi;

Değerli Karaman Kamuoyuna,

Ak Parti, her zaman tevazunun ve samimiyetin adresi olmuştur. Bizler Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından yürümüş ona layık olmaya çalışmış teşkilat neferleriyiz. 
Partimize hizmet etmek sadece belli makamlara gelmekle olmaz. Bizler her daim görev verilsede verilmesede bu davanın birer taşı olmaya devam edeceğiz.

Bundan yola çıkarak tarafıma devdi edilen il gençlik kolları başkan adaylığı görevinden, Genel Merkez Gençlik Kolları ile yapmış olduğum istişare sonucunda Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Büyükgümüş’e beni bu göreve layık gördüğü için teşekkür ederek, çekildiğimi ilan ederim.

- Karamandan.com, Politika bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/6461209/secilmeden-pes-etti-ak-partide-4-istifa