Yeni doğan Bebeklerin Sağlıklı Gelişimi İçin Babynest

Yeni doğan bebeklerin, doğumdan başlayarak ilk üç aylık dönemi, bu yeni ortama alışma süreçleri açısından çok önemlidir. Her gün günde 2 ile 4 saatlik bölümler halinde, en az 16-18 saat arasında bir süreyi uykuda geçirirler. Bu sayede gelişim süreçlerini devam ettiren ve aynı zamanda yeni ortamlarında alışmaya çalışan bebeklerin, bu yaşam düzeninizi tamamen değiştirecek alışkanlığı, ebeveynler açısında zorlu bir sürecin başlamasına neden olur. Uykuda bu kadar fazla vakit geçiren bebeklerin, özellikle yattıkları yerde, odanın hijyeni, olabildiğince sessiz olması, yattığı yerin güvenliği ve temizliği çok önemlidir. Bağışıklık sistemleri henüz gelişmeye başlayan ve dış dünyadaki bakteri ve mikroplara karşı korunmasız durumda olan yeni doğan bebeklerin, doğum sonrasında ki dönemde çok hassas bir bakıma ihtiyaçları vardır. babynest, yeni doğan bebeklerin bu ilk döneminden başlayarak oluşturduğu avantajlar, bebeğinizin güvenli, huzurlu ve aynı zamanda sağlıklı uykularının garantisini sağlıyor.

Babynest Uyku Seti

Babynest

bebekler için özel olarak üretilmiş yatak olarak, ortopedik, hijenik, terletmeme özellikleri taşıyan bir uyku alanıdır. Tamamen organik ve antimikrobiyal kumaşlar kullanılarak üretilen bu uyku alanı, bebeğinizin kemik yapısının sağlıklı şekilde gelişebilmesi için omurgasına özel ortopedik özelliklere sahip olarak üretilmiştir. Taşınabilir olmasının yanında, yan korumalıkları sayesinde, bebeğinizin çok fazla hareket etmeden uyumasını sağlar. Taşınabilme özelliği sayesinde, bebeğinizi sürekli yanınızda tutmanızı da sağlar ve bu sayede hijyen koşulları yeterli olmayan, koltuk, halı, yatak ve benzeri alanlarda da kendi özel koşulları içerisinde yatmasını sağlar.

Babynest bebek uyku alanı, bebeğinizin sağlıklı gelişimi açısından çok önemli işlevleri bir arada sunan, hem bebeğinizin ve hem de ebeveynlerin konforunu arttıran bir üründür. Uyku seti olarak hazırlanan paket, uyku alanı dışında bebeğinizin tüm gelişimine katkı sunan battaniye, puset örtüsü, alt açma, emzirme yastığı, muslin gibi ürünlerden oluşur. Bebeğin uyuma sürecinde veya dışarıya çıktığında, tüm dış etkilerden korunmasını sağlayan, anti mikrobiyal ve hava geçirme özelliğine sahip baby nest, uykusunun daha düzenli ve daha güvenli olmasına yardımcıdır. Alt açma sistemi özel olarak hazırlanmış bir ürün olarak, bebeğinizin altını değiştirirken, gerekli hijyen koşullarının sağlanması ve bu işlemler sırasında zarar görmesini engelleyen özel bir sistem olarak geliştirilmiştir.

Tamamen doğal pamuktan üretilen muslin, bebek bakımında en önemli ürünlerden biridir. Çok işlevsel bir ürün olan muslin, gerektiğinde bebeğinizi toz ve dış etkilerden korumaya, hassas cildinin temizliğinde, üzerini örtmek amaçlı, beslenmesi sırasında emici bir bez olarak veya ağzını silebileceğiniz hijyenik ve yumuşak dokulu bir bez olarak kullanabileceğiniz benzersiz bir üründür. Babynest setinde https://www.babynest.com.tr/  bulunan Emzirme yastığı sayesinde, bebeğinizin beslenmesi sırasında annenin ve bebeğin konforunu garanti eden bu ürün, ortopedik özellikleriyle hem bebeğin ve hem de annenin en büyük yardımcılarından biridir.

- Karamandan.com, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/6433064/yeni-dogan-bebeklerin-saglikli-gelisimi-icin-babynest