Ekonomide İstihdam Yatırımları

İstihdam sayılarının artması demek yeni iş sahibi olanların artması anlamına geliyor. Bu kapsamda Class akaryakıt Naifoğlu Holding iştiraki olarak yeni iş alanları oluşturmak ve daha geniş bir alanda faaliyetlerine devam etmek için yatırım planlamaları yapıyor. Bu kapsamda 2023 yılı için de yeni 250 akaryakıt istasyonu kurma çalışmalarına başlamış bulunuyor.

Class akaryakıt Naifoğlu Holdingbünyesinde akaryakıt sektörünün önemli bir elemanı olarak öne çıkıyor. Firma aynı zamanda yeni alanlarda yatırımları ile de dikkat çekiyor. Son dönemde Cumhurbaşkanının belirttiği hedeflere ulaşmak için yeni hizmet planlamalarını öne alan firma daha fazla insana iş imkânı sağlamayı hedefliyor.

Class Petrol Yatırımlarını Hızlandırıyor

Class petrol ülkemizde hizmet veren bir akaryakıt firması olarak 50 farklı noktada faaliyetlerine devam ediyor. Bunun yanında firma gelecek hedeflerine ulaşmak için de yeni yatırım kararlarını ardı ardına açıklamaya devam ediyor. Firma bu doğrultuda 2023 yılına kadar 3000 kişiye iş imkânı sunmayı vaat ediyor.

Pandemi nedeni ile hayatları sarsılan ve işsiz kalan insanlara iş kapısı açmak için hizmet veren firma yeni yatırım alanları açmak için çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Class petrol firması aynı zamanda Cumhurbaşkanının hedefleri doğrultusunda özel sektörün beklentileri karşılaması adına yeni iş alanları açmaya devam ediyor. Müşterilere daha iyi hizmet vermek ve daha fazla alanda daha fazla istihdam sağlamak adına faaliyetlerine devam eden firma yeni yatırımları ile adından söz ettiriyor.

- Karamandan.com, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/6422472/ekonomide-istihdam-yatirimlari