30. yılında işletme bölümü öğrencilere burs veriyor

Bu yıl 30. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Karaman’ın en eski fakültesi İİBF’yi geçmişten bugüne anlatan Rabia Özpeynirci şu anda tercih döneminde olan öğrencilerimize aydınlatıcı bilgiler verdi.

Karamandan.com Genel Yayın Yönetmeni Âdem Kocatürk’ün sunduğu ve Karamandan.com ile H10.TV üzerinden yayınlanan Ruberu Programı’nın 55. Bölümünün konuğu KMÜ İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rabia Özpeynirci oldu.

İşletme bölümü hakkında detaylı bilgiler veren İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rabia Özpeynirci akademik ve fiziki olarak bölümün imkanlarını anlatarak öğrencilere neden işletme bölümünü tercih etmeleri gerektiğini aktardı. Bugüne kadar dört bin mezun verdiklerini ifade eden Özpeynirci bugün iş hayatında olan çok başarılı insanları yetiştirdiklerini söyledi.

İŞLETME ÖĞRENCİLERİNE BURS

Karaman’da işletme öğrencilerine burs imkanının olduğunu da vurgulayan Özpeynirci Duru ve Bifa şirketlerinin İşletme Bölümü öğrencilerine burs verdiğini aktararak ilgili firmalara teşekkür etti. Programın tamamını Youtube üzerinden de izleyebilirsiniz.

- Karamandan.com, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/video/11492253/30-yilinda-isletme-bolumu-ogrencilere-burs-veriyor