Düğün Davetiyesi Çeşitleri

Mutlu günlerin başında gelen düğünlerin organizasyonunda yer alan çağrı aracı olan düğün davetiyesi çeşitleri geniş modellerden oluşmaktadır. Tekli düğün davetiye çeşitlerinin yanında zarflı ve tarih, mekân ayrı olarak tasarlanan kutulu davetiye çeşitleri vardır. Düğün davetiyeleri arasında farklı birçok seçenekten oluşan bazı davetiye çeşitlerinin arasında şeffaf davetiyeler, mühürlü davetiyeler, hasır ipli davetiyeler oldukça ilgi görmektedir. Gelin ve damat kendi zevklerine göre düğün davetiye çeşitleri arasından seçim yapmaktadırlar.

Hayaller dükkânı birçok çeşitteki düğün davetiyelerini en mutlu günlerinde gelin ve damatlar in tercihine sunmaktadır. Düğün davetiyesi çeşitlerinde son zamanlarda küçük kurutulmuş çiçek detayları da bulunmaktadır. Küçük bir dal kurutulmuş çiçek detayları da bulunmaktadır. Küçük bir dal kurutulmuş lavanta birçok düğün davetiyesinde süslemede yer alarak kır düğünü organizasyonlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Düğün Davetiye Fiyatları

Düğün davetiyelerinin fiyatları genellikle adet, boyut, kâğıt türü, kâğıt kalınlığı, baskı olup olmayacağı ve baskıyla birlikte yazının kalitesi, zarf olup olması ve ek olarak kullanılan malzemelere göre değişebilmektedir. Farklı koleksiyon içeren ek ürünlerle tasarlanmış düğün davetiyesi fiyatları diğer düğün davetiyesi fiyatlarına göre daha yüksektir. Sade ve düz desenli düğün davetiyeleri oldukça bütçe dostu davetiye çeşitleridir. Rulo şeklinde tasarlanan sarmal davetiyeler tahta kutu da içerdiklerinden dolayı fiyatları oldukça yüksektir. Hemen hemen herkesin bütçesine hitap eden birçok düğün davetiyesi modeli siz değerli müşterilere Hayaller Dükkânından uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Kaynak: https://www.hayallerdukkani.com.tr/davetiyeler

- Karamandan.com, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.karamandan.com/haber/11374072/dugun-davetiyesi-cesitleri