- 19 May 2022 - 20:22

Deva İl Başkanı Demirer Rektör başta olmak üzere şehrin yöneticilerini eleştirdi

Deva Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer, Rektör Ak başta olmak üzere şehrin yöneticilerini hedefe koydu ve açtı ağzını yumdu gözünü.

Büyütmek için resme tıklayın

Deva Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak başta olmak üzere şehrin yöneticilerini hedefe koydu ve açtı ağzını yumdu gözünü.

Deva Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer’in önümüzde ki günlerde şehrimizi ilgilendiren farklı konularda da önemli açıklamalar yapacağı öğrenilirken, İlk videoda KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak’ı hedef aldı.

Karaman'da yöneticilerin yanlış politikaları nedeniyle gençlerin şehri terkettiğini söyleyen Mustafa Burak Demirer, 19 Mayıs akşamı saat: 19:19’da yayınladığı videoda "İlimizin içinde bulunduğu atıl duruma artık yeter diyoruz" dedi. Demirer açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Sevgili Hemşerilerim! Merhabalar!

Ben Burak Demirer! Hayallerini bu şehrin üzerine kurmuş genç bir ekibe öncülük eden bir kardeşinizim! Deva Partisi Karaman İl Başkanıyım! Karaman’ın dününü, bugününü ve yarınını her yönüyle düşünen, olması gerekenleri seçildikten sonra değilde, bugünden yapılması için çabalayan bir arkadaşınızım! İnanın, bu şehri hepimizin huzur içinde, güven içinde yaşayacağı bir yuvaya dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm bu süreç boyunca hukuktan, kanundan ve adaletten ayrılmayacağımıza söz verdik, ülkemizin ve ilimizin içinde bulunduğu bu atıl duruma “artık yeter” diyoruz! Bu şehrin belli kişi ve grupların gölgesinde yıllardır olduğu gibi yerinde saymasına artık müsaade etmeyeceğiz.

Sayın Yöneticiler! Her gün gençler, arkadaşlarımız sizin yanlış politikalarınız yüzünden bu şehri, bu ülkeyi terk ediyor. Biliyoruz ve görüyoruz ki, kalanların birçoğunun da ya bavulu hazır, ya da bu şehrin – hatta bu ülkenin tekrar toparlanabileceğine olan inancı maalesef tükenmiş durumda. Artık birilerinin bu duruma dur demesi gerekiyordu. Bizi yönetenlerin keyfi uygulamalarına sabredecek ne gücümüz, ne de zamanımız kalmadı. Beyler, artık vakit doldu. Öylede olsa, böyle de olsa biz geliyoruz!

Arkadaşlar! Bundan sonra konuşamayan veya derdini anlatacak bir platform bulamayan gençlerin adresi biziz. Her zaman olduğu gibi, bu ülkenin hem bugününü, hem de yarınını gençler olarak hep birlikte inşaa edeceğiz. Ne kadar derdimiz varsa, ne kadar ihtiyacımız varsa birilerinin gelip çözmesini beklemeyeceğiz. Gördük ki, onlardan bize fayda yok, Bu işi hep birlikte çözeceğiz. Merak etmeyin, çok güçlüyüz! Onların bizim gücümüzden ne kadar çekindiğini de çok iyi biliyoruz! Evet, korksunlar, onların iplerini pazara çıkarmanın günü geldi! Hepsiyle tek tek millet huzurunda, sandıkta hesaplaşacağız! Seçim hiç uzakta değil! İple çekiyoruz! Bu saçma sapan işlerin seçim zaferimizle birlikte son bulacağını da çok iyi biliyoruz! Biz hazırız! Milletimize sonuna kadar güveniyoruz!

Sevgili vatandaşlarımız! Bugün sizlerin karşısına çıkmamın sebebi öncelikle Karaman’lı bir kardeşiniz olarak bu şehrin sorunlarını artık kendi aramızda konuşmanın çözüm için yeterli olamadığını bilmemiz ve sürekli olarak sizlerle şehrimizin farklı alanlardaki ve kurumlardaki sorunlarını istişare edeceğimiz, sürekli sahada olacağımız bir hareketi başlatmış olmamızdır. Bugüne kadar gördüğünüzden çok daha hareketli, hepimizin sorunlarını daha yüksek sesle dile getiren bir Deva Partisi göreceksiniz! Kadının, gencin, çocuğun, yaşlının, engellinin, emeklinin, esnafın, işsizin sesi; kimsesizin kimsesi olacağız. Tüm sorunları tek tek gündeme getireceğiz, sizlerle her bir detayı da paylaşmaktan çekinmeyeceğiz.

Arkadaşlar! Gençlerin bu ülkede hakettiği eğitimi alamadığını, yurt bulurken, burs bulurken, yurtlarda ve üniversitelerde bir tabak sıcak yemek yerken, kütüphanelerde temiz ve düzenli bir ortamdan ders çalışırken sorunlar yaşadığını, bu sorunların da ilimizde fazlasıyla olduğunu görüyoruz, gözlemliyoruz. Bunları defalarca üniversite yönetimlerine, yurt yönetimlerine hem kendilerinin hem de ailelerinin ilettiğini biliyoruz. Ama maalesef Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi rektörü, yönetimi ve ayrıca yurtların yönetimleri ha şu zaman ha bu zaman derken sorunları geçiştirip duruyorlar. Gençler aynı şeyleri defalarca dile getirmekten, sizlere ulaşamamaktan bıkmış durumdalar. Sizin onları dinleyip sorunları çözmek yerine, azarlayıp aşağılayıp itmenizi kimse kabul edemez!

Size diyorum! Ey Rektör Namık Ak!

Siyasi taraf olmayı, adam kayırmayı, laf üretmeyi bırakın! Ak Parti’nin eş başkanı gibi gittiğiniz her yerde siyasi nutuk atmayı bırakın! Sizi Misyonunuzu unutmadan gerçek görevinize geri dönmeye, üniversitemizin ve öğrencilerin gerçek sorunlarıyla ilgilenmeye davet ediyoruz! Lafın arkasında koşacağınıza, üniversitemizi şehrimizin geleceğine yön veren bir kurum haline getirin! 14-15 aydır görevdesiniz, Üniversitemize hangi vizyonu kattınız, ekibinizde hangi misyonu ortaya koydunuz bir anlatın da anlayalım artık!

Sayın Rektör! Görev süreniz bittiğinde çevrenizdeki kişilerin şuan konuştuğu gibi ipe sapa gelmez durumlarla ve hanedan malı gibi gördüğünüz Karamanoğlu Mehmet Bey Ailesine yaşattığınız durumlarla anılacaksınız! 15 ayda üniversite üst yönetimini sizi atayanların yaptığı gibi keyfi atamalarla 2 kez değiştirdiniz. Kendi rektörlük binanızda bile yalnız kalmışsınız! Kendi gölgenizden bile korkar hale gelmişsiniz! Sayın Cumhurbaşkanı ile 30 yıl önce mesai arkadaşı olmanız, ailece tanışıyor olmanız sizi dokunulmaz yapmaz! Üniversitede bir şeylerin yanlış gittiğini gören, düşünen, söyleyen kim varsa, peşine düşmüş, düşman ilan etmişsiniz. Bir suç varsa, bir sorun varsa, lütfen aynaya bakın!

Sayın Rektör! Bu şehir, bu üniversite size muhtaç değil! Karaman ve Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi o koltuğu hakkıyla dolduracak onlarca hoca bulabilir! Kimse sizin emrinize amade değil! Bu ülkenin evlatları iktidarın yanlışları altında her gün ezilirken, birde gençlerinin dertlerine yanmamalı. Gelecek kaygısıyla, maddi sıkıntılarla, manevi sorunlarla boğuşan gençlerin bir derdide siz olmayın! Ya işinizi yapın, ya da gölge ihsan etmeyi bırakın!

Haydi gelin sizinle beraber bir deney yapalım! Rektörlükten ya da konutunuzdan dışarıya çıkın, geçip öğrencilerinin arasına sorun, Mezun olduğunuzda ne yapacaksınız diye, orada birçok öğrencinin Karaman’da yüksek eğitim almak istemediğini, karamanda kalmak istemediğini, karamanda iş aramayacağını, mezun olacağı günü iple çektiğini kendi kulaklarınızla duyacaksınız! Bu öğrencilerin bu şehre inancını kıran ne? Bu şehirde geleceği aramasını engelleyen ne? Siz ve sizin yanlış işleriniz değil mi?

Karaman’a gelen akademisyenler, hocalarımız sizin gündelik tavırlarınızdan, mobbinge varan durumlardan illallah etmiş durumda! Karaman halkı kaliteli bir üniversite eğitimini değil, bugün arkamdan kim konuştu, bugün kim kiminle görüştü, bu lafı kim söyledi diye mesai harcamanızı konuşuyor! Keyfi kurallarınız sizin nasıl bir idareci olduğunu gösteriyor.

Sayın Rektör! Bu okulun tüm öğrencilerini eşit ve adil bir şekilde sahiplenmeniz gerekiyor. Tüm bölümlerde okuyan öğrencilere üç aşağı beş yukarı aynı eğitim ortamlarını, aynı hizmet kalitesini, aynı İMKÂNLARI sunmanız gerekiyor. Ama siz ne yapıyorsunuz? İktidarın ve onların malum ortaklarının destek verdiği tüm gruplara, tapluluklara, stklara, ocaklara meydanı peşkeş çekiyorsunuz!

Yurtlarda ve okullarda öğrenciler memleketlerine, düşüncelerine, dillerine, dinlerine, etnik kökenlerine göre ayrımcılığa-haksızlığa uğruyor! Bunu ulusal ve yerel basın bas bas bağırıyor! Bunu tüm muhalefet partileri bas bas bağırıyor! Siz ne yapıyorsunuz? Taraf olup, ziyaret edip, sosyal mesaj veriyorsunuz!

Sayın Rektör! Açık Açık Söylüyoruz, bu üniversite içinde sizin politik kaygı ve beklentileriniz sonucunda bir öğrencinin, bir akademisyenin bir damla dahi burnu kanarsa iki elim yakanızda bunu böyle bilin! Kanuna, hukuka, anayasaya uygun bir şekilde ne yapılması gerekirse korkmadan, çekinmeden gereğini yapacağız bunu da böyle bilin! Bu üniversite kimsenin babasından miras değil, kimse burada kafası estiği gibi, canı istediği gibi zamanı-parayı-emeği boca edemez arkadaş!

Sayın Rektör! Bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da gözümüz üzerinizde! Bir tane öğrenciye ayrımcılık yaparsanız, bir tane akademisyeni harcamaya çalışırsanız, bir tane personeli kendi özel işlerinizde görevlendirirseniz, konu bahsi kim olursa olsun karşınızdaki hukuku ararken Deva Partisi’ni de onun yanında bulacaksını!

Sevgili hocalara ve öğrencilere de seslenmek istiyorum. Bu zihniyetle mücadele etmedikten sonra, bunca saçma sapan duruma artık yeter demedikten sonra ne yaparsak yapalım boş arkadaşlar. Kimseden korkmamıza gerek yok, kimseden çekinmemize gerek yok. Kanunsuzluğu, hukuksuzluğu, haksızlığı kural edinmişlerle mücadelemiz 100 yılı aşkın bir süredir zaten devam ediyor. Ne demiş 19 Mayısı bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk!

“Memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet, dalalet, hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

Herkese selamlarımı iletiyorum değerli vatandaşlarım. Gençliğin Bayramı kutlu olsun! Gücümüz diri, inancımız daim olsun! tekrar Görüşmek Üzere!

19 May 2022 - 20:22 - Gündem --- Okunma

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.897.275 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Karamandan.com Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Karamandan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Karamandan.com editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Karamandan.com değil haberi geçen ajanstır.

20

Baki - Bozuk saat sayın arada doğru zamanı da gösteriyor, doğru dedikleri doğrudur, hamaset, siyasi popülerlik için kulp takmaları yanlıştır

Rektör hoca, bir örnek, kahraman olmak yerine makamının yetkilerini kötüye kullanmıştır

İlimizdeki Kurumları temsil eden çoğu yönetici de böyledir

Belediyenin içi çiftliğe dönmüş durumda mesela

Özel idare sessiz sessiz kaynıyor

Gençlik spor iş yapacam diye göz çıkartıyor

Diyanet yok hükmünde

Sağlık çalışmamaya çalışıyor

…..

Herşeyi en üst makamdan değil,

Çoğunlukla Seçilen/atanan, yetki verilenin çözmesi beklenir

Kahraman dışardaysa içerideki işgalcidir, tecavüzcüdür…

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 21 Mayıs 01:27
17

Türk Beg - Rektör Namık Ak geldi. Üniversite adam gibi bir rektör gördü. Haberde söylenenin aksine PANDEMİ döneminde kalacak yeri olamayan öğrencilere üniversitenin uygulama otelini öğrenci yurduna çevirdi.Karantina için ayrılan yurt odalarını kalacak yeri olmayan öğrencilere tahsis ettirdi. Karaman bu hocayı mum ile arar ama iş işten geçmiş olur.Toki konutlarıni hasetliginizden engellediniz. Bırakın artık bu boş işleri adam Karamani Karamanlidan daha fazla düşünüyor.

Yanıtla . 0Beğen . 3Beğenme 20 Mayıs 23:26
16

Karamanlı - şehir dışından gelen arkadaşlara gezdirmek istedik geçen sene... incesu mağrası ve taşkale manazan güya turistik yerler ama ne doğru dürüst yol tabelası var ne gittiğinizde bir görevli. en son incesu ya gittiğimde yol kaldırımları kırılmış mağaranın kapısı açık yakında yöresinde bir tane allahın kulu yok mağaraya indik ışıklar kapalıydı korktuk geri çıktık. manazana gittiğinizde aynı şekilde orda bir görevli olsa size gezdirse anlatsa orda bi bakkal market vs. olsa olsa olsa ...

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 16:48
15

Oralı - Bu şahıs konuşmasını da yazmasını da bilmiyor.sosyal medya hesabına en küçük bir eleştiri yazsanız hakaret,küfür içinde ne varsa dışarı vuruyor.birde il başkanı diye muhatap alınıyor ya,daha ne diyeyim

Yanıtla . 2Beğen . 4Beğenme 20 Mayıs 14:45
18

White Man - @Oralı 15 nolu yoruma cevabı: Üniversite Müdürüne söyledikleri zorunuza gitmiş sanırım.

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 20 Mayıs 23:39
13

Koca Karamanli - Bu sayfaya girmenin anlami kalmadi adamlarin kendi yazari kafa tutuyor hey allahim yarabbim bu ulkede bi siz vatansever desteklemeyem herkez hain size gore

Sozde yazarlikmi yapiyor

Okuyucuya kafami turuyor belli degil paylasma kardesim. Ozaman sayfays girende. Kabahat...

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 12:08
11

Emir - Rektör daha 1 senesini yeni doldurdu, 3 seneden fazladır belediyeyi yöneten savaş başkandan başlamalıydı video,

Rektör zaten kendini bitirdi

Hayırlı cumalar Karaman

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 20 Mayıs 11:02
14

Emir - @Emir 11 nolu yoruma cevabı: Güzel edit admin, mesaj kuşa dönmüş :p

Belediyede üniversitesinden daha fazla aksiyon var özetle

hayırlısı bakalım

Görelim kim kimin sırtında, kimin ipi kimde…

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 12:50
07

Hasan Uluer - boş konusuyorsun kardeş ya burak bu işleri bırak

Yanıtla . 2Beğen . 3Beğenme 20 Mayıs 08:07
05

Alperen - Üslup sıkıntılı ama bahsi geçen durumların çoğu maalesef ülke ve şehir gerçekleri. Üslubun düzeltilmesi şartıyla açıklamaların devam etmesi faydalı olabilir.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 19 Mayıs 23:04
04

Şeref KUKU - KOCA KARAMANLI rumuza cevap: Ben gerçek adımla yazdım siz takma isimle yorum yapıyorsunuz medeni cesaretinizin yok demek ki. benim Yerim belli...

Ekonomi bilginiz kötü, ihracaat zayıfladı beli büküldü dediniz iyi araştırın derim. Ekonomiyi iktidarı kötülediğiniz kadar terörü ve onlara destek verenleri de eleştirebilseniz sevinirim, siyasilerin yanlışları oluyor, kurada işe girenler var girip Akparti'yi kötüleyenler de. siyaset kültürümüz zayıf biz önce vatan diyenlerdeniz...

Yanıtla . 3Beğen . 4Beğenme 19 Mayıs 22:13
12

Koca Karamanli - @Şeref KUKU 04 nolu yoruma cevabı: Surekli konu saptirmada ustunuze.

Organize de bi arge yapin iscilete bolum. Kapatip ucretsix. İzin veren. Fabrikalar varmi bir bakin

Ekonomi. Konusunda emin. Olun. Maliye baksnindan. Cok. Sey biliyorum

İhracat rekoru kirildi ihracat rekoru. Kirildi

Bunun. Sokakdaki vatandads faydasi ne

Bu memleketde. Elindr g3 le askerlik yapanlari

Terore laf soylememekle itham. Etmek terbiyesizlikdir.

Son. Olarak Sana dunu soyleyim

Benim cebimdeki para daha onceden

Ev alirken

Ekonomi. Politikasi sayesinde

Araba oda. Altsinif. Aliyorsa

Ekonomi yonetimi beceriksizdir

Benim. Alim gucumu. Dusutmusdur

Bunun savunulcak tarafi yok

Akpnin bildigi tek. Sey torpil

Hadi eyvallah sanayiyi arastir

Uretim nasil calisiyormus

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 12:04
10

Ali- - @Şeref KUKU 04 nolu yoruma cevabı: Beyefendi 20 yıl önce ihracat 35 milyar dolarken şimdi 225 milyar dolar, üretim artıyor tahsil durumunuz gerçek adınızı, ne iş yaptığınızı medeni olun da tam yazın. Bu ülke de 40 yıldır terör var hainler bitmedi, 10 sene önce yapılan bir takım yanlışlıkları görüyorsunuz da şimdi yapılanları neden görmüyorsunuz. 6+1 kimler söyleyin de ona göre konuşalım. Yarası olan gocunurmuş....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 10:47
09

Ali - @Şeref KUKU 04 nolu yoruma cevabı: 2002 ihracaat: 36.059.089; İthalat: 51.553.797. Açık ne kadar: 15.495

Gelelim 2021'e: İhracaat: 225.291.385; İthalat: 271.424.473 Açık ne kadar: -46.133.088

Sizin şu yazdığınızı okuyan, T.c. Akepe iktidarıyla dış ticaret fazlası veriyor sanır.! 20 yılda ithalat ihracaat rakamları bu iken, dış ticaret 50 milyar dolar açık veriyorken neyi savunuyorsunuz anlamak gerçekten mümkün değil.?

Terörü destekleyenler derken utanmıyor musun? Kim terörü destekliyor, kim? Vatanseverlikten bahsedecek olan en son kişi hatta hiç bahsetmeye hakkı olmayanlar sizlersiniz. 2015'e kadar başta Fetö olmak üzere Pkk ve Hdp ile çevirmediğiniz dolap kalmamışken, hiç utanmadan arlanmadan bu ülkenin muhaliflerine ''terörü destekleyenler'' diyebiliyorsunuz. Yav hakkaten bu nasıl bir utanmazlıktır, biri bana bunu açıklasın.! Yav taş olsa çatlardı yaptığından ama siz? Gerçekten utanın biraz utanın, hadi halktan utanmıyorsunuz Allah'dan utanın biraz.!

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 10:02
03

Rektör Amca Bize Disko - Öğrenciler karamanda kalsın diye rektör amca acilen gece klübü projesini hayata geçirmeli. Olmadı yakın illerdeki gece klüplerine resmi araçlarla harıl harıl öğrenciler taşınmalı.

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 19 Mayıs 22:08
01

Şeref Kuku - Akparti iktidara geldiğin de sizin yaşınız 14 idi. Kendi işinizi kurmuşsunuz devletin verdiği her türlü teşviklerden faydalanıyorsunuz, bilmeden yaşamadan konuşmak siyasi etik değildir. Elinize verilen yazılı kağıdı okumakla olmaz. Üniversite önünde cop yediniz mi hiç? başörtülü kızlar okula alınmazdı hakkınızı arayamazdınız, katsayı engeli vardı yurt bulmak imkansızdı, kredi herkese çıkmazdı. Allah o günleri bir daha yaşatmasın. Üniversitemizin değerli hocalarını eleştirirken saygı sınırını aşmak üniversite mezunu birine yakıştıramadım, siz de hoca olun daha güzel hizmetler yapın. siyasi tecrübeniz olmadığı için yanlışlarınız çok maalesef....

Yanıtla . 9Beğen . 7Beğenme 19 Mayıs 20:53
19

White Man - @Şeref Kuku 01 nolu yoruma cevabı: Şeref KUKU sende mi başörtüsü yüzünden okuyamadın. AKEPE geldi evet türban yine siyasal simge oldu ki bundan sonra artık AKEPE gidince Türbanlıya halkın bakışı çok farklı olacak. Bunları AKEPE başardı. Sende türban takabilirsin bundan sonra.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 20 Mayıs 23:43
08

Zz Kuşağı - - @Şeref Kuku 01 nolu yoruma cevabı: Takma isimle yorum yazmayın, medeni olun: Faiz 100 yıldır var, Allah'ın ayetleri var nasıl inanıyorsanız öyle yaşayın. TV programlarına eliniz de kuman da bakmayın, ailemize söz geçiremiyorsak ne yapalım suçu iktidara atmak sizi rahatlatıyor mu? Beni mesleğimi eleştiriyorsunuz da siz ne iş yapıyorsunuz işiniz de her şey düzgün mü kanuna uygun mu? Mükellef evrağı getiri biz detaylı bilgi veririz Maliye ile mükellef arasın da köprüyüz. Akparti gitsin diye teröre oy verenleri eleştirin önce. Biz kendimizi de eleştiririz, korkmayın siz de, mesleğinizi ve isminiz tam yazın, medeni olun....

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 09:29
06

zz kuşağı - @Şeref Kuku 01 nolu yoruma cevabı: Bunlar Devletin görevi partinin cebinden çıkmıyor verecek tabi şu parti bu parti memleketi parselleyemezsiniz peki faize karşıyız deyip vadeli mevduata destek verdiler bunu da açıklayın Allah için yalan söylemeyin doğru söyleyin ahlaksızlık diz boyu tv lerde kapatın yetkiniz var o kadar mecliste terörist dediğiniz kişileri atın o kadar yaptık diyorsunuz neden benim vergilerimle besliyorsunuz bay kemal teröristse atın meclisten boş konuşmayın cahillikte zirvedsin maşaallah yapamazsınızda hadi tarafsız bakmayı deneyin gelişen olaylara siz işyerleinin muhasebesini tutarken devlete ödenmesi gereken vergileri tam olarak ödettiriyormusunuz mükelleflerinize yoksa masrafları artırıp vergiyi az ödeyebilirsiniz diye tavsiyede bulunuyormusunuz bir öz eleştiri yapın bakalım birde derin bir hocaya danışın yaptıklarınız ne kadar doğru fıtbol takımı tutar gibi parti tutulmaz reis böyle demedimi yanlışına yanlış diyebiliyormusunuz varmı cesaretiniz aday olup bedava reklam yapmaya benzemez bu işler

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Mayıs 06:13
02

Koca Karamanli - @Şeref Kuku 01 nolu yoruma cevabı: Vala tecrubeli. Siyasileri gorduk 15 temmuzda sokaklardaydik suriye gibi. Olacagiz diye tecrubelileri gorduk

Kuzenlerini. Akrabalarini. Devlet kurumlarina oncelikli yerlestirdiler

Tecrubelileri halen goruyoruz ekonomi. Yonetimi sayesinde sanayide ihravatcilarin beli bukulmeye basladi

Kamu alimi ak partiye ayricalik oda akraba iliskisi icinde

Ulkede siyasi ahlak dedikleri. Olay yapilmali

Mesela guvenlikci ilce baskni. Kuzenlerini

Kurumlara yerlestirememeli kim ki o??

Yada iyi parti baskani geldiginde

Sekebankin onindeki kalabaligin uzerinr trafik akisini kesmeyen yonlendiren. Trafik polisleri

Siz devletin personelisiniz. İktidarin degil

Neyse aga kime. Ne anlatocaksin bu ulkede

Tepedekiler ne. Ki asagidakilerden ne beklicen

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 19 Mayıs 21:11

Karaman'da suyu, yolu ve yayla havası olan arazi satılık

Karaman'a 25 kilometre uzaklıkta, yolu ve suyu olan 15 bin metrekare arazi sahibinden satılık.  Karaman'a 25 kilometre uzaklıkta, Pınarbaşı köyüne 5...

Karaman Merkezde Satılık Dükkanlar

Karaman Merkezde Satılık Dükkanlar Karaman Aktekke Meydanında satılık iki dükkan. Karaman merkez Aktekke Cami karşısı, 1. İstasyon ve İsmet Paşa cad...

Torna ve kaynak personeli aranıyor

Karaman Organize Sanayi Bölgesi firmalarından Toprakçılar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışmak üzere torna ve kaynakçı personel aranıyor....

0338 224 12 63

Grafik Tasarımcı aranıyor

Meslek lisesi grafik tasarım, grafik tasarım ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, - Tercihen 2 yıl tecrübeli, - Portfolio Sunabilecek, - Adobe...

DİJİBİZ YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş

Satılık Villa Arsası

Karaman Elmaşehir Mahallesi Çarşamba Pazarı ve Lütfi Elvan Kongre Merkezi yakınında bulunan villa arazisi satılıktır. 1250 m2 olan arazinin altyapı s...

0531 849 20 52 İBRAHİM KARAMAN

Flemenkçe öğretmeni aranıyor

Karaman'da faaliyet gösteren bir yabancı dil eğitim kurumunca istihdam edilmek üzere Flemenkçe öğretmeni aranıyor. 

+90 554 753 82 87

Üniversite karşısında satılık arsa ve spor tesisi

Karaman'ın yatırıma en uygun bölgelerinden birisi olan üniversite bölgesindeki arsa, spor tesisi ve halı saha satılıktır. Toplam tapu alanının 48 bin...

0 546 662 03 05

Sahibinden Satılık Bahçe!

Boyalı Köyü Koroşözü mevkisi bulunan 9 dönüm ceviz behçesi ile 6 dönüm tarlamız satılıktır. İçerisinde 370 adet chandler ve fernor ceviz ile 30 adet...

0 505 691 80 19

LÜKS VİLLA-KALİTELİ MİMARİ VE FULL AKILLI EV SİSTEMİ- ÖZEL HAVUZLU- KENDİNİZİ ŞIMARTIN..

0(533) 894 81 64 OTTAVİA KUSADASİ

Vasıflı vasıfsız personel alınacak

Karaman'da faaliyet gösteren Desobsan Elktronik Soba Sanayi'de çalıştırılmak üzere vasıflı vasıfsız personeller ve kaynakçılar alınacaktır. Müracaatl...

0 (543) 382 67 59 DESOBSAN ELKTRONİK SOBA