Devlet, Devlet Olalı Böyle Devlet Bahçeli Görmedi | Karamandan.com - | Karaman Haber

Devlet, Devlet Olalı Böyle Devlet Bahçeli Görmedi | Karamandan.com - | Karaman Haber

20 Ocak 2018 Cumartesi
Devlet, Devlet Olalı Böyle Devlet Bahçeli Görmedi

Türk siyasi tarihine damga vuran önemli şahsiyetlerden biri olan Sayın Devlet Bahçeli’yi geçmişte her ne kadar Hayır cı Bahçeli diye eleştirsek te  son yaptığı açıklamalardan sonra gerçekten hayırlı bir devlet Adamına yakışacak icraatlarda bulundu.

Zaten bir vatanını milletini seven bir siyasetci ye yakışanda bu olsa gerek, Sayın bahçelinin 15 temmuzdan sonra gösterdiği tutum ve davranışlar takdire şayandır ve bunun mükafatını ilk seçimde Halk tarafından görecektir.

Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde , her yanımızı kaplayan leş kargaları ile doluyken perde arkasından Haçlı seferleri başlatmışken, ihanet içinde olan içimizde ki siyasetçilere bir devlet adamının nasıl olması gerektiğini gösteren Sayın devlet Bahçeliyi canı gönülden kutluyorum, olması gereken ne ise onu yapmıştır. Çünkü burada söz konusu ülkemizin istiklali ve istikbalidir.

Diğer yandan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ın 56 islam ülkesine gönderdiği mektup kanaatime göre beklenen günlerin geldiği birliğin kurulacağı ve yeniden bu yüce Milletin dünyaya adaleti barışın ve Hakkı iktidar edeceğinin işaretidir.

Bunun gerçekleşmesi için Türkiye nin güçlü bir İktidara ve iradeye sahip olması hayati önem arz etmektedir, Geçmişte yaşadığımız siyasetin kör döğüşünden kurtulup güçlü bir iktidarın gelmesi hem ülkemiz ve hemde diğer İslam ülkeleri açısından çok önemlidir. Bu yüzden Başkanlık sistemi ülkemiz için vazgeçilmez bir unsurdur.

Siyasi partileri ele geçiren çeşitli düşman unsurlar istediği gibi bu güne kadar ülkeyi ayağa kaldırmadılar, her türlü hile ve desiseyi kullanarak özellikle parti başkanlarını ellerine geçirerek Ülkeyi sömürdüler. Şahsi menfaatlerini ülke menfaatlerinin önünde tutan bazı liderler egemen güçlerin bu oyununa alet olmuşlardır.

Artık zaman gelmiştir, zaman Ayağa Kalkma bölgeye barış ve adalet getirme zamanıdır, bunu yapacak bir tek Ülke Türkiyedir. Çevremizi kuşatan ateş çemberinden kurtulmanın tek ana unsuru Ülke içinde birlik ve beraberliğimizi sağlamaktan geçer.

Bütün kalbimle inanıyorum ki, sizlerde inanın çok yakın gelecekte güzel günleri hep birlikte göreceğiz .

Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak , hiçbir egemen gücün boyunduruğu altına girmeyeceğiz , geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde dünya tarihini ve şekillendirmeyi yine bu aziz millet yapacak.

Bu bir Hayal değildir, gerçeğin ta kendisidir, geçmişte yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Yeter ki 15 Temmuzda ki gösterdiğimiz birlik ve baraberliği gösterelim, inanmış ve Allaha iman etmiş bir topluluğun önünde Allahın izni ile hiçbir güç duramaz.

Hepinize saygı ve sevgilerimle...

Okunma : 1619