Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
Döküman Yönetiminizi Tek Bir Tıkla Yapın
Hukuk büronuzu uzaktan mı yönetmek istiyorsunuz? Bunun için en pratik çözüm olan hukuk otomasyon programları, bütün davaları tek bir tıklamayla yönetmenize imkan tanıyor.
Kategori : Gündem
21 Nisan 2017 11:13
 
Döküman Yönetiminizi Tek Bir Tıkla Yapın

Hukuk büronuzu uzaktan mı yönetmek istiyorsunuz? Bunun için en pratik çözüm olan hukuk otomasyon programları, bütün davaları tek bir tıklamayla yönetmenize imkan tanıyor. Bu program aracılığıyla davada görev alan tüm çalışan listesini yazılı halde görebiliyor, davaların sonuçlarına bakabiliyor, keşif bilgisi notunu girebiliyor, kullanılan tüm evrakları ve vekaletleri de program içerisine yerleştirebiliyorsunuz. Ayrıca yeni bir dava aldığınızda bunu da program içerisine ekleme şansınız oluyor. Bu davalar için yeni müvekkiller ekleyebiliyor ya da değişikliğe göre çıkartabiliyorsunuz.

Hukuk otomasyonu, gelişen teknolojinin avukatlar için şüphesiz sağladığı en büyük kolaylıklardan biri. Onlarca dosyayı taşımak, içlerinde doğru belgeyi bulabilmek, evrak kaybetme korkusu yaşamak ve benzeri sıkıntılardan avukatları kurtaran bu program, hızlı ve pratik kullanımı nedeniyle de kısa sürede kendisini alıştırıyor. Dünyanın her yerinden istediğiniz cihazla giriş yapabilmeniz de otomasyonun oldukça erişilebilir olduğunu gösteriyor. Bulut sistemini temel alan hukuk bürosu otomasyon programı evraklarınıza anında ulaşmanızı sağlıyor. Yeni nesil avukatlar artık mahkeme salonlarına ellerinde onlarca dosyayla girmektense, akıllı telefonları ile giriyor ve evrak yönetimi nedeniyle aradığı belgeyi anında bulabiliyor.

Özel  Web Sitenizle Otomasyon Uyumlu Çalışsın

Yukarıda bahsettiğimiz otomasyonu elde etmenin yanı sıra bununla uyumlu çalışacak bir web sitesine de ihtiyacınız olacak. Avukatlar için web sitesi seçiminizin programla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu web sitesi sayesinde böylece müvekkilleriniz size kolayca erişim sağlayabilecek. Duruşmalarınızı takip edebilecek, davada kullandığınız evrakları ekleyebilecek, makaleler yayınlayabilecek, iletişim formları oluşturarak internetten de erişilebilir olacaksınız. Üstelik tüm bu işlemleri çok hızlı şekilde avukat web sitesi üzerinde yapabileceksiniz.

Brunsia aynı zamanda bir hukuk büronuz varsa, bunun için oluşturduğunuz web sitenize SEO hizmetleri de vermektedir. Bu çalışmalarla siteniz üst sıralara çıkarken, rekabet ortamında en iyi yeri almanız da sağlanmış olacak. Avukat web sitelerinin çoğuna baktığınızda sadece tanıtım yazılarından oluştuğunu görürsünüz. Oysa doğru olan aktif bir şekilde internette yer almak ve vereceğiniz bilgilerle daha fazla müvekkil çekmektir. Ayrıca müvekkilin size güvenmesi için de siteyi aktif kullanmak önemlidir.

Okunma : 483
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19814 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17652 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15928 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın