Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
Avukatlara Özel İnternet Çözümleri
Avukatlara ve hukuk bürolarına özel olarak tasarlanan avukat web siteleri, mesleğini daha hızlı icra etmek isteyen ve her platformdan ulaşılabilir olmak isteyen avukatlar için büyük bir çözüm oluyor.
Kategori : Gündem
21 Nisan 2017 11:00
 
Avukatlara Özel İnternet Çözümleri

Avukatlara ve hukuk bürolarına özel olarak tasarlanan avukat web siteleri, mesleğini daha hızlı icra etmek isteyen ve her platformdan ulaşılabilir olmak isteyen avukatlar için büyük bir çözüm oluyor. Eğer kurumsal bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız bunun için size pratik bir panel ve çözüm sunacak siteleri tercih etmelisiniz. Brunsia firmasının avukat web sitesi kolay kullanılabilir paneli ile oldukça büyük övgü alıyor. Uzun süre geliştirme aşamasında olan bu siteler ideal yapısıyla her problemi karşılıyor. Bir avukatın gereksinim duyabileceği her şeyi karşılayan panel sizin kurumsal kimliğinizi de yansıtıyor. Sadece avukatlar değil hukuk büroları da bu sitelerden faydalanıyor. Kolaylıkla müvekkilleriniz davalarınızı kontrol edebiliyor, dilediğiniz hukuki konuyla alakalı makalelerin girişini yapabiliyor, e-tahsilat sistemi oluşturabiliyor ve çoklu dil sistemi sayesinde yabancılara da avukatlık hizmetinizi aktarabiliyorsunuz. Avukatlar için web sitesi hazırlamanın profesyonel bir iş olduğunun bilincinde olan firma aynı zamanda Google ve Yandex optimizasyonu da sağlıyor. Yönetim panelinden dilediğiniz tüm bilgilere erişebilirken şablonlarınızın kolaylığı, siteyi ziyaret eden müşterilerin de ilgisini çekiyor.

Hukuk Otomasyonu Sayesinde Her Yer Sizin Ofisiniz

Hukuk otomasyon programları gelişen teknolojinin avukatlara sağladığı en güzel yeniliklerden biri. Çünkü bu program sayesinde dava sonucunuzu görebiliyor, keşif bilgilerinize ulaşabiliyor, davada görevli olan çalışanlarınızın ismini listeleyebiliyor, hızlı bir şekilde dilerseniz yeni bir dava başlatabiliyor ya da tüm kullanılan evrakları tek bir hamleyle karşınıza getirebiliyorsunuz. Hukuk otomasyonu sayesinde davanıza yeni müvekkiller ekleyebilir ya da oluşturabilirsiniz.

Bu sistemin en güzel özelliklerinden biri de dünyanın her yerinden ulaşılabilir olması. Yürüyen hukuk bürosu olarak ifade edebileceğimiz bu sistemde siz nereye giderseniz, büronuz, davalarınız, dosyalarınız da program sayesinde sizinle geliyor. Çünkü hukuk bürosu otomasyon programı bulut sistemi üzerine kurulmuş bir çalışma prensibine sahip. Bu da bilgileri her gittiğiniz yerden ulaşılabilir kılıyor. Ayrıca gelişmiş döküman yöntemi sistemde her dosyanın kolayca bulunabilmesini de sağlıyor diyebiliriz. Üstelik bir çok dosyanın kalabalıklığını hissetmeyeceğiniz, tek tek dosyaları aramak, mahkemede vakit kaybetmektense tek bir tıklamayla istediğiniz evrağa erişebileceğiniz program size zaman da kazandıracak.

 

Okunma : 96
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 18919 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15007 Yaşam
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 13820 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın