Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
O Ses Türkiye birincisi 2017 şampiyonu kim kazandı?
O Ses Türkiye birincisi 2017 yılında kim oldu, O Ses Türkiye yarışmasını kim kazandı? O Ses Türkiye finali TV8'de canlı olarak izleyici ile buluştu.
Kategori : Magazin
20 Mart 2017 00:01
 
O Ses Türkiye birincisi 2017 şampiyonu kim kazandı?

O Ses Türkiye birincisi 2017 yılında kim oldu, O Ses Türkiye yarışmasını kim kazandı? O Ses Türkiye finali TV8'de canlı olarak izleyici ile buluştu. O Ses Türkiye 2017 finalistleri birincilik için yarıştı. O SESİ KİM KAZANDI.

2017 yılı O Ses Türkiye birincisi kim oldu, şampiyon olan yarışmacı hangi jürinin takımından çıktı? Bu akşam tv8 kanalında saat 20.00'da başlayan O Ses Türkiye 2017 finali kim kazandı sorusunun yanıtını verdi. O Ses Türkiye 2017 birincisi SMS oylaması ve TV8 yan ekran uygulaması sonucunda belli oldu. O Ses Türkiye finali nefes kesen bir yarışa sahne oldu. 

2017 ŞAMPİYONU KİM OLDU?
O Ses Türkiye 2017 yılı şampiyonu DODAN oldu. Jüri üyesi HADİSE'nin yarışmacısı  DODAN, O ses Türkiye 2017’nin birincisi oldu.
O Ses Türkiye 2017 birincisini belirleyen final Hadise açısından unutulmazlar arasına girdi. Bugüne kadar O Ses Türkiye'de hiç birinciliği olmayan Hadise bu kez şeytanın bacağını kırmaya çok yaklaşmıştı.

Bu akşam O Ses Türkiye 2017 yarışını kim kazandı sorusunun yanıtını SMS sonuçları verdi. Acun Ilıcalı sonuçları açıkladığında TV8 stüdyosunda sevinç çığlıkları koptu, 

O SES TÜRKİYE İKİNCİ ELENEN KİM OLDU?
O Ses Türkiye 2017’de son finale kalan 6 kişiden ikisi bu akşam elendi ve son finale 4 kişi kaldı. Finalde yarışan SON İKİ YARIŞMACI HADİSE'NİN TAKIMINDAN DODAN VE GÖKHAN VE HAKAN'IN TAKIMINDAN RESUL OLDU.

Sonuçta kazanan O Ses Türkiye 2017 birincisi ve yıl boyu verilen mücadelenin şampiyonu DODAN oldu.

İŞTE O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ
1. Cihangir Moralı (Hadise’nin takımı)
2. Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
3. Dodan Özer (Hadise’nin takımı)
4. Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
5. Taylan Bayri (Hadise’nin takımı)
6. Burhan Çatılı (Sibel Can’ın takımı)

SON DÖRDE KALANLAR
1. Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
2. Dodan Özer (Hadise’nin takımı)
3. Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
4. Taylan Bayri (Hadise’nin takımı)

SON SON İKİYE KALANLAR
1. Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı)
2. Dodan Özer (Hadise’nin takımı)

İŞTE O SES TÜRKİYE BİRİNCİSİ

1- DODAN

O Ses Türkiye şampiyonu belli oldu! (2017 yılı O Ses Türkiye birincisi kim?) O Ses Türkiye finali canlı olarak bu akşam TV 8'de başladı ve yarışmacılar en iyi performanslarını sergilerken, seyircilerin oylamasıyla O Ses Türkiye 2017 şampiyonu belli oldu.
Murat Boz, Hadise, Sibel Can, Gökhan ve Hakan kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu 2017 O Ses Türkiye'nin birincisi kim oldu?

Bu akşamO Ses Türkiye 2017'de büyük final gerçekleşti. Nefesleri kesen O Ses Türkiye finalinde finale çıkan isimler muhteşem performansları ile izleyenleri hayran bıraktı. Hadise'nin takımından cihangir, Dodan ve Taylan'ın çıktığı O Ses Türkiye finalinde Gökhan-Hakan'ın takımından Resul ve Keremhan, Sibel Can'ın takımından ise Burhan yer aldı. Tüm yarışmacıların performansını sergilediği O Ses Türkiye'de kimin birinci olacağı merakla bekleniyordu.

CİHANGİR SEYİRCİNİN GÖNLÜNÜ ALDI

O ses Türkiye 2017 final gecesinde ilk sahneye çıkan isim Cihangir oldu, Jüri üyes Hadise'nin takımından finale çıkan isimlerden biri olan Cihangir, dansları ve tarzı ile ülkenin sevgilisi oldu denilebilir. Bu akşam Delilah isimli parça ile ilk final performansını sergileyen Cihangir seyirciden büyük alkış toplayarak gönüllere girdi.

GASSAL RESUL MEST ETTİ

O Ses Türkiye 2017 FİNAL GECESİNDE Gassal Resul RAP performansı ile izleyenlerden büyük alkış topladı. Adımız Miskindir Bizim adlı ilahisini seslendiren Gökhan ve Hakan’ın ekibinden Resul, ney eşliğinde söylediği parça ile stüdyodaki izleyicileri mest etmeyi başardı.

DODAN FARKLI SESİYLE 

Jüri üyes Hadise'nin takımından O Ses Dodan, sahneye çıkan üçüncü isim oldu, “Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk, Bir Ölüm isimli” parça ile sahne alan Dodan, O Ses Türkiye'de duygu dolu anlar yaşattı. O Ses Türkiye'de Dodan'ın performansının ardından stüdyoda 'Bir Daha' tezahüratları ile büyük alkış aldı.

BURHAN SAHNEDE

O Ses Türkiye 2017'de ilk sezonunu geçiren Jüri üyes Sibel Can'ın takımından finale çıkmayı başaran tek isim Burhan, “Earth Song” isimli parçası ile izleyicilerden büyük alkış aldı.
O ses Türkiye 2017’de Jüri üyes Murat Boz hiçbir yarışmacısını finale taşıyamadı.

O SES TÜRKİYE KARADENİZ RÜZGARI

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Keremhan performansı ile izleyenleri büyüledi. Kemençeler eşliğinde performansını sergileyen Keremhan büyük alkış aldı...

TAYLAN COŞTURDU

“Ben Yürürüm Yane Yane” isimli İLAHİ ile performansını sergileyen Taylan'ın performansının ardından izleyiciler 'bir daha tezahüratları yaptı ve Hadise'nin finale çıkan üçüncü yarışmacısı Taylan jüriden de tam not aldı ama son finale kalamadı.

O SES 2017 ŞAMPİYONU DODAN

 

Okunma : 9066
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19814 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17652 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15928 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın