Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı; Uzun Hırka
Kombininizi tamamlayıcı olarak bilinen hırkalar bir dış giyim olarak mağaza vitrinlerinde yaz kış mutlaka yer alır.
Kategori : Yaşam
17 Mart 2017 18:33
 
Kıyafetlerinizin Tamamlayıcısı; Uzun Hırka

Kombininizi tamamlayıcı olarak bilinen hırkalar bir dış giyim olarak mağaza vitrinlerinde yaz kış mutlaka yer alır. Her tarza uygun olarak da tasarlanan bu giyim vücut hatlarınızın ortaya çıkmasını engelleyen kapatıcı özelliğindedir. Kimi zaman uzun kimi zaman kısa olarak da tasarlanması değişiklik bakımından da mantıklıdır. Uzun hırka modelleri aslında her kesim kadının tercih edeceği bir modeldir. İş hayatında günlük hayatta ya da bir davette bile rahatlıkla giyilebilen bir tarzdır.

Muhafazakâr bayanların da tercih edeceği bu hırkalar her kumaşa göre uyarlanabilir. Özellikle kış aylarında pamuklu, yünlü tarzda bulabileceğiniz bu modeller vazgeçilmez bir kıyafet halini alır. Uzun hırka modellerinde yazın genellikle teri emen pamuklu ve acyrilic kumaş daha çok tercih edilmektedir. Kesimleri bakımından da asimetrik, lazer şeklinde kesilen hırka modelleri ile trend siz olabilirsiniz.

Ayakkabınızla yapacağınız kombin etrafınızdakileri şaşırtmaya yetecektir. Her tarz hırka modellerini uzun ya da kısa fark etmeksizin bulabileceğiniz alışveriş sitelerine mutlaka bakmalısınız. Bu sitelerden en çok tercih edileni ise https://www.denizbutik.com/kadin-hirka-modelleri sitesidir. Yüzlerce çeşit ürün yelpazesi ile aradığınız her şey burada.

Okunma : 1645
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19816 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17653 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15928 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın