Karamandan.com

Karamandan.com

22 Temmuz 2017 Cumartesi
Bırakın Rujunuzu Konuşsunlar
Bayanlar güzelliklerini ön plana çıkarmak için birçok kozmetik ürün kullanılırlar.
Kategori : Yaşam
17 Mart 2017 18:31
 
Bırakın Rujunuzu Konuşsunlar

Bayanlar güzelliklerini ön plana çıkarmak için birçok kozmetik ürün kullanılırlar. Makyaj yaparak hem kendilerini iyi hisseder hem de sosyal çevreleri tarafından olumlu geri dönüşler alırlar. Kozmetik ürünler arasından ruj en son kullanılan makyajı bütün yapandır. Genellikle yağ ve balmumundan yapılan ruj 2017’de ön plana çıkan renklerle ve özelliklerle adından söz ettiriyor.

Ruj özellilerine göre değişik şekillerde üretilebiliyor. Hint yağı, jojoba yağı, papatya yağı, bitkisel yağlar, kakao yağı gibi ürünler kullanılarak dudak sağlığına tamamen zararsız üretilmektedir. Bir çok çeşidi vardır. parlak simli rujlar, mat rujlar ve nude renkteki rujlar bu yıl sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Eğer günlük hayatınızda kullanacaksınız nude tonlarda çok parlamayan ve dudağa bakım yapan bir ruj seçmelisiniz. Akşam bir davete katılacaksanız elbisenize uygun mat kolay dağılmayan bir ruj seçmelisiniz.

Peki, nerden ulaşabilirim derseniz vereceğim adrese bir göz atmanızı öneririm. http://shop.goldenrose.com.tr/ruj linkinden istediğiniz özellikle kaliteli uygun rujlara ulaşabilirsiniz. Goldenrose geniş ürün yelpazesi ile bu konuda başı çekmektedir. Dudaklarınızı ön plana çıkaracak canlı ve çeşitli renk tonlarıyla bir çok ruj çeşidine ulaşabilirsiniz.

Okunma : 1170
Gündem haberleri
Karaman’da trafik kazası: 1 ölü, 9 yaralı
20 Temmuz 2017 Okunma: 22992 Asayiş
Romantik askerden sürpriz evlilik teklifi
18 Temmuz 2017 Okunma: 19022 Magazin
Starwood Yapı Market Karaman'da
20 Temmuz 2017 Okunma: 9958 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın