Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
Anadolu Genç Ligi Başlıyor! Yaş sınırı 40'a Yükseldi
Sevgi ve kardeşliğin teminatı nesillerin yetişmesi için çaba harcayan Anadolu Gençlik Derneği geçtiğimiz aylarda ortaokul ve liseli öğrencilere yönelik siyer-i nebi yarışması düzenlemişti.
Kategori : Spor
21 Şubat 2017 17:45
 
Anadolu Genç Ligi Başlıyor! Yaş sınırı 40'a Yükseldi

Sevgi ve kardeşliğin teminatı nesillerin yetişmesi için çaba harcayan Anadolu Gençlik Derneği geçtiğimiz aylarda ortaokul ve liseli öğrencilere yönelik siyer-i nebi yarışması düzenlemişti. Milli ve manevi değerlerine bağlı ahlak ve maneviyat sahibi gençler yetiştirme gayretinde olan AGD, sanayi ve esnaf kesimde çalışan gençleri de unutmadı. 

“Anadolu Gençlik Derneği olarak ‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ düsturu ile yola çıktık. Bu faaliyetteki amacımız çalışan geçlerimizle hemhal olmak, onlarla tanışmak ve bir kardeşlik bağlarımızı geliştirmektir. Bu kardeşlik bağı bir halı saha turnuvasında beraber maç yapmaktan ibaret olmayacaktır. İnşaallah ilerleyen zamanlarda bu kardeşlerimizle ‘Futbol Turnuvası’ dışında farklı alanlarda gerçekleştireceğimiz birçok hayırlı işlerde de beraber olacağız, taşın altına elimizi koyup Allah rızası için çaba göstereceğiz.”

Anadolu Gençlik Derneği Çalışan Gençlik Komisyonu tarafından tüm Türkiye’de başlatılan Anadolu GençLİGİ Futbol Turnuvası kapsamında Karaman şubesi olarak başvurular alınmaya başlandı. Konuyla alakalı AGD Karaman Şubesi Çalışan Gençlik Komisyonu başkanı Kemal Sayaslan şunları söyledi: Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz günümüzde, memleketimizin alın teri olan çalışan kardeşlerimizle futbol turnuvası vesilesiyle birlik-beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek ve çalışanlar arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla böyle bir etkinlik başlatıyoruz. (Çavpet Petrol) sponsorluğunda yapılacak turnuva şartları hakkında bilgiler veren Sayaslan şunları aktardı :

Başvuru için gerekli olan belgeler
 Başvurular 5-25 şubat tarihleri arasında yapılacaktır.
 Turnuvaya 16 - 40 yaş arası herkes katılabilir.
 Sağlık raporu
 Muvaffaka name (18 yaşından küçükler için)
 Kimlik fotokopisi
 Takımın ismi ve listesi

Bu turnuvada destek kervanına katılan Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odasına’da teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.

Okunma : 3119
Foto galeri
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19820 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17655 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15930 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın