Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ekim 2017 Perşembe
Karaman'da silahlı gasp
Kasiyere silah dayayarak kasayı boşaltan hırsız kaçtı.
Kategori : Asayiş
26 Ocak 2017 23:52
 
Karaman'da silahlı gasp

Kasiyere silah dayayarak kasayı boşaltan hırsız kaçtı.

KARAMAN'DA neler oluyor dedirten olay, akşam saat 20.00 sıralarında Mansurdede Mahallesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Atkı ile yüzünü kapatan bir kişi, girdiği alışveriş merkezinde bayan kasiyere silah doğrultarak kasadaki paraları alarak kaçtı. 

 

MÜŞTERİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE

Edinilen bilgiye göre, yüzünü atkı ile kapatan bir kişi elinde tabanca ile alış-veriş merkezine girdi. Kasaya yönlenen şahıs, alışveriş yapmakta olan müşterilerin gözü önünde bayan kasiyere silahı doğrultarak kasadaki paraları vermesini istedi. Kasiyerden kasadaki paraları alan şahıs, hızla alışveriş merkezinden çıkarak kaçtı. Bayan kasiyer ise olayın sıcaklığı ile gözyaşlarına hakim olamadı. 

KOVALAMACADA YANLIŞ ŞÜPHELİ YAKALANDI

Olayın polise bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler, verilen eşkal doğrultusunda çalışma yaptığı sırada eşkale uyan bir kişinin kaçması ise sıcak anların yaşanmasına neden oldu. Sokak aralarında kısa süren kovalamacanın ardından kaçan şahıs kıskıvrak yakalandı. Yapılan incelemede şahsın kimliği olmadığı için kaçtığı anlaşıldı. Emniyet Müdürü Levent Tutuk’ta olayın meydana geldiği alışveriş merkezine gelerek incelemelerde bulundu. Polis, gasp olayını gerçekleştiren kişiyi yakalayabilmek için çalışma başlattı. KARAMAN (İHA)

Okunma : 28113
Foto galeri
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Karaman'da Cinayet
17 Ekim 2017 Okunma: 30372 Asayiş
Gözünü korkutmak için eve çağırdıkları adamı öldürmüşler
17 Ekim 2017 Okunma: 14730 Asayiş
Karamanda Maganda Kurşunu 2 Çocuğu Yaraladı
16 Ekim 2017 Okunma: 12803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın