Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ekim 2017 Perşembe
Secret Age ile Kırışıklıklara Son! En İyi Kırışıklık Kremi Karşınızda!
Kırışıklık kreminin en iyisini aramaya artık bir son verin çünkü onu buldunuz! En iyi kırışıklık kremi internet sitemizde siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor.
Kategori : Yaşam
11 Ocak 2017 11:31
 
Secret Age ile Kırışıklıklara Son! En İyi Kırışıklık Kremi Karşınızda!

Kırışıklık kreminin en iyisini aramaya artık bir son verin çünkü onu buldunuz! En iyi kırışıklık kremi internet sitemizde siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor. Orta yaş ve üzeri hemen hemen tüm insanların sorunu cildin elastikiyetini kaybetmesi ile birlikte cildin kırışmasıdır. Cildin yaşlanması, kullanılan yanlış kozmetik ürünler, kalitesiz makyaj malzemesi, fazla güneşlenmek ve solaryuma girmek gibi nedenler kırışıklıklara yol açar. Parlak, sağlıklı ve genç bir cilt görünümü için çok kaliteli bir kırışıklık karşıtı krem kullanmak gerekir.

Kırışıklıklar Neden Oluşur?

Gözlerinizin etrafında oluşan ince çizgiler yani kaz ayaklarını görmeye başladığınız anda kırışıklıklarınız başlamış demektir. Bu andan itibaren kırışıklık kremi ürünlerini düzenli olarak kullanmaya başlamanızın vakti gelmiştir. Kaz ayağı çizgilerinden sonra dudak etrafında ve yanaklarda oluşan çizgiler artık daha derin çizgilerdir. Yaşlanma, aşırı güneş ışığına maruz kalma, flor, sigara kullanımı, kuru iklim koşullarında yaşamak, çevre ve hava kirliliği, stres, egzoz dumanı, vitamin eksikliği, kalitesiz kozmetik ve makyaj ürünleri kullanma, solaryuma girme gibi nedenlerden dolayı cilt zamanla elastikiyetini kaybeder. Bu durum kırışıklık oluşumuna neden olur. Bu yüzden düzenli olarak kırışıklı kremi kullanmak ve cildi kırışıklık kremi ile beslemek gerekir.

Kırışıklıkları önleyebilmek için alkol ve aşırı kafein tüketmekten uzak durmanız gerekir. Günde en az iki litre su içmeniz önemlidir. Bunun dışında sigarayı bırakmanız ve sigara içilen yerlerden uzak kalmanız gerekir. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmanız kırışıklıkları arttırır. Makyajınızı olabildiğiniz kadar hafif yapmaya özen gösterin. Stres ve aşırı kaygıdan uzak kalın. Florlu suları asla tüketmeyin. Düzenli olarak spor yapmaya çalışın. Saunaya haftada bir kez gitmeye çalışın böylece vücudunuzda biriken toksin maddeleri hemen atacak ve arınacaksınız. Demir bakımından oldukça zengin olan buğday, ciğer, badem, kuru üzüm, mercimek, yumurta, kabak ve yulaf gibi gıdaları tüketmeye özen gösterin. Evinize mutlaka bir hava nemlendirici makine alın ve her an soluduğunuz havanın nemli olmasına özen gösterin. C ve E vitamini içeren kırışıklık kremlerini düzenli olarak kullanın. Sebze ve meyve tüketimini olabildiğince arttırın.

Secret Age farkıyla en iyi kırışıklık kremine sahip olmak için sizleri de http://www.secretage.com/kirisiklik-giderici-urunler sayfamıza bekliyoruz.

Okunma : 1037
Gündem haberleri
SON DAKİKA: Karaman'da Cinayet
17 Ekim 2017 Okunma: 30376 Asayiş
Gözünü korkutmak için eve çağırdıkları adamı öldürmüşler
17 Ekim 2017 Okunma: 14731 Asayiş
Karamanda Maganda Kurşunu 2 Çocuğu Yaraladı
16 Ekim 2017 Okunma: 12803 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın