Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ocak 2018 Cumartesi
Paykwik Kartının Yararları Nelerdir?
  Paykwik elektronik kartının tanımını yapmak gerekirse öncelikle ön ödemeli bir kart sistemi olduğundan bahsetmeliyiz.
Kategori : Yaşam
05 Ocak 2017 03:16
 
Paykwik Kartının Yararları Nelerdir?

 

Paykwik elektronik kartının tanımını yapmak gerekirse öncelikle ön ödemeli bir kart sistemi olduğundan bahsetmeliyiz. Söz konusu kart üzerinde şahsınıza ait özel güvenlikli bir PIN kodu numarası bulunmaktadır. Bu kart ile internet üzerinden alışveriş yaptığınızda ödemenizi çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir yerden para alma veya para gönderme faaliyetini de paykwik ile gerçekleştirmeniz mümkün. Tüm bunların yanında kartı kullanabilmek için ne kredi kartına ne de banka hesabına gerek vardır. Paykwik kartı genel olarak internet üzerinden alışverişte güvenli ödeme imkanı sağladığı için internet kullanıcılarının tercih etmiş olduğu elektronik bir karttır.

Paykwik Kart Nasıl Çalışır?

Paykwik kart ön ödemeli bir kart sistemi olarak her şeyden önce paranızı online kullanmaya yarayan bir sistemdir. Her bütçeye uygun olarak satın alınabilecek bir karttır. Ayrıca satın aldığınız bakiye değerinde bütçeye sahip olursunuz. Bu kartı kabul eden anlaşmalı binlerce sitede ürün veya hizmet satın alırken online olarak kullanabilirsiniz.  Veyahut da yine anlaşmalı olan geçerli her yerde para harcamak veya ön ödemeli karta para aktarmak için de kullanabilirsiniz.

Paykwik Kart Bozdurma

Ön ödemeli kart paykwik internet sitelerinde kullanılan ve Türkiye'de de son yıllarda oldukça yaygınlaşan bir sistemdir. Özellikle paykwik son dönemlerde oldukça fazla satın alınmaktadır. Çünkü ekstra bir özelliği de kart bozdurma şansını vermesidir. Anlaşmalı sitelerde belirlenen kurlar üzerinden içindeki parayı bozdurabilirsiniz.

Paykwik İle Güvenli Online Ödeme

Ödemeyi yaparken internet sitesindeki ödeme sayfasına girerek ödeme şekilleri kısmından paykwik seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir ve bunun sonucunda online ödemenin en rahat ve en güvenilir yolunu görmüş olursunuz. Siz de en güvenli şekilde alışveriş yapmak için bu kartı tercih edebilirsiniz. Hiçbir kişisel bilginizi vermeye gerek kalmadan online ödemenizi paykwik ile hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yani paykwik benzerleri arasından en avantajlı sanal kart olarak ülkemizde en çok tercih edilen güvenilir ve hızlı bir elektronik karttır. Siz değerli müşterileri için netsiskart.com adresinde Euro bazlı olarak farklı bakiyelerde satışa sunulmuştur. Siz de bu karta sahip olmak için hemen https://www.netsiskart.com/paykwik adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Okunma : 646
Foto galeri
Gündem haberleri
Döverek öldürmüşler
18 Ocak 2018 Okunma: 39609 Asayiş
Kayıp Yasin Uzun'un Cesedi Bulundu
18 Ocak 2018 Okunma: 22867 Asayiş
Karamanlı Aile Kaza Yaptı: 4 Ölü!
17 Ocak 2018 Okunma: 17955 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın