Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ocak 2018 Cuma
Şok aktüel kataloğunu kaçırmayın
Şok markatler hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz.
Kategori : Ekonomi
04 Ocak 2017 10:38
 
Şok aktüel kataloğunu kaçırmayın

Şok markatler hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz. 3900 mağaza ile bu alanda bir rekor kıran Şok market, indirim ürünleriyle de dikkat çekiyor. Şok aktüel ismiyle Çarşamba günleri fırsat ürünlerini duyran Şok market, Cumartesi ve Pazar günleri için de ‘Şok hafta sonu fırsatları’ isminde bir katalog yayınlıyor.

Şok indirimli ürünleri kaçırmamanız için size birçok bilgi vereceğiz bugün. Şok indirim dönemlerinde en dikkat çekici ürünlere en kısa yoldan ulaşmanız için yazımızın sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Öncelikle Şok marketler hakkında biraz bilgi verelim. Şuanki rakibi Migros Ticaret A.Ş. tarafından 1995 yılında açılan Şok market, kısa bir sürede büyük bir ivme yakaladı ve 2016’nın sonunda 3900 mağazaya kadar ulaştı. 2011 yılında Gözde Girişim tarafından satın alınan Şok Market, böylece Yıldız Holding bünyesine katıldı. 

Bir yıl boyunca binlerce üründe indirim yapan Şok market, her hafta Çarşamba günü asıl indirimlerini yapıyor. Şok aktüel denince Şok’un Çarşamba günü ve hafta sonu yaptığı indirimler akla geliyor. ‘Şok’ta fırsatlar Çarşamba başlar’ sloganıyla yoluna devam eden Şok Market, bu indirimleri ile müşterilerini kendisine bağlıyor diyebiliriz. Şok indirim dönemlerinde birçok üründe ciddi bir düşüş oluyor diyebiliriz. 

Müşterilerine herkesin bildiği ve alıştığı markaları uygun koşullarla sunduğunu söyleyen Şok, günümüzde 72 şehirde hayatına devam ediyor. Türkiye’nin en bilindik markalarını insanlara sunan Şok, bu açıdan diğer mağazalardan ayrılıyor. Ülker, Bizim, Aytaç gibi markaların sahibi Yıldız Holding’in bünyesinde bulunan Şok, bu açıdan bahsettiğimiz firmaların ürünlerini müşterilerine daha uygun fiyattan veriyor. 

Şok indirim dönemi ve Şok aktüel fırsatlarından bahsetmişken, Şok indirimlerini takip etmeniz gereken siteyi de birazdan sizlere duyuracağız. Perakendecilik sektöründe Türkiye’nin zirve firmaları arasında yer alan Şok için 2015 yılı da önemliydi. 2015 yılında büyüme kararı alan Şok market, bu kararın ardından ardı ardına şubeler açtı ve biraz önce de dediğimiz gibi şube sayısını 3700’e yükseltti. Bugün Şok Market’te Amigo, Cafe Crown, Mintax, MİS, Piyale ve daha birçok ürünü bulabilirsiniz. Çarşamba ve hafta sonları yayınlanan Şok aktüel fırsatlarını kaçırmamak için aktüelbroşür.org isimli web sitesini takip etmenizde fayda var. Bu siteyi takip ederek Şok kataloğu ve Şok broşürü hakkında en kısa sürede bilgi alabilir ve Şok’taki indirimli ürünleri ilk öğrenenlerden birisi olabilirsiniz. 

Okunma : 1656
Gündem haberleri
Döverek öldürmüşler
18 Ocak 2018 Okunma: 32581 Asayiş
Karaman'da Feci Kaza
15 Ocak 2018 Okunma: 29500 Asayiş
Kayıp Yasin Uzun'un Cesedi Bulundu
18 Ocak 2018 Okunma: 21818 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın