Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2017 Perşembe
Botoks'a dair her şey!
Ankara Botoks denilince aklımıza ilk gelmekte olan polikliniklerin başında şüphesiz ki DrDerm gelmektedir.
Kategori : Sağlık
31 Aralık 2016 16:48
 
Botoks'a dair her şey!

Ankara Botoks denilince aklımıza ilk gelmekte olan polikliniklerin başında şüphesiz ki DrDerm gelmektedir.

Ankara Botoks denilince aklımıza ilk gelmekte olan polikliniklerin başında şüphesiz ki DrDerm gelmektedir. Uzun yıllardan beri Ankara'da hizmet vermekte olan merkezde, botoks uygulamasının yanı sıra daha birçok alanda uzman ve deneyimli ellerden hizmet alabilirsiniz.

Botoks uygulaması nasıl yapılır?

Ankara botoks klinikleri arasında ilk sıralarda yer alan DrDerm'de bu tür önemli uygulamaları mutlaka uzman hekimlerimiz uygulamaktadır. Uygulama daha konforlu olabilmesi açısından lokal anestezi içermekte olan kremler ile yapılmaktadır. Mikro iğneler yani oldukça minik iğneler ile kişilerin tercih ettikleri bölgelerine uzmanlarımız gerekli dozlarda uygulamayı yaparak, hastaların konforlu bir şekilde uygulamasını sonlandırmaktadır.

Uygulama ne zaman etki eder?

Botoks işleminin hemen ardından aslında gözle görülür bir değişim görülür ancak tam olarak net bir görüntü yaklaşık 10 gün içerisinde kendini göstermektedir. Bu nedenle de sabırlı olmakta ve uygulama sonrası şişliklerin düzelmesini beklemekte yarar vardır.

İşlem kalıcılık süresi ne kadar?

Botoks uygulaması terleme tedavisinde yaklaşık 1 yıl kadar kalıcılık sağlamaktadır. Ancak kırışıklık tedavisinde ise ortalama 6 ay kadar kalıcılığı bulunmaktadır. Botoks fiyatları Ankara DrDerm polikliniğimizde mutlaka doktorlarımız ile yapılan muayeneler neticesinde belirlenmektedir. Hastalarımızı muayene etmeden hangi uygulamamız olursa olsun maalesef fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır. Özellikle de telefon ya da e-mail yolu ile kesinlikle fiyat bilgisi verilmemektedir.

Botoks fiyatları pahalı mı? Botoks fiyatları Ankara kliniğimizde aslında diğer birçok uygulamaya göre oldukça uygun fiyatlardadır. Ancak tabi ki fiyatlandırmanın belirlenmesi yapılacak olan uygulamaya ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak yine de botoks uygulaması biraz önce de bahsettiğimiz gibi diğer medikal estetik uygulamalarına oranla daha uygun bir fiyatlandırmaya sahiptir. Sizler de botoks uygulaması ya da kliniğimizde bulunan diğer tüm medikal estetik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi ya da iletişim numaralarımıza ulaşmak için internet sitemiz olan www.drderm.com.tr'yi ziyaret edebilir ve tüm uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz ve gelmeden kafanıza takılan tüm sorularınızın yanıtlarını yazılarımızda bulabilirsiniz. Unutmayın DrDerm alanında uzman hekimlerin ve profesyonel danışmanların yer aldığı güvenilir bir kliniktir.

Okunma : 846
Gündem haberleri
Ermenek'te İşçi Minibüsü Devrildi
19 Eylül 2017 Okunma: 23400 Asayiş
Anne ve çocuklar son anda kurtuldu, baba organlarıyla hayat verdi
17 Eylül 2017 Okunma: 12350 Asayiş
Sesi kesmeyince camlarını kırdı
18 Eylül 2017 Okunma: 11949 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın