Karamandan.com

Karamandan.com

22 Eylül 2017 Cuma
Toplu Mesaj İle Ulaşım
Toplu Mesaj İle Ulaşım Dünya’da sürekli olarak yenilenen kitle iletişim araçları her dönem bir farklı özellik ile karşımıza çıkmaktadır.
Kategori : Bilim
03 Aralık 2016 07:53
 
Toplu Mesaj İle Ulaşım

Toplu Mesaj İle Ulaşım

Dünya’da sürekli olarak yenilenen kitle iletişim araçları her dönem bir farklı özellik ile karşımıza çıkmaktadır. Bu serüven içerisinde bizlerin hayatını kolaylaştıracak bizlere her konuda yardımcı olacak özellikler bulunmaktadır. Neticede oyun oynadığımız, alışveriş yaptığımız telefonlarımız ulaşım ve haberleşme aracı.

Toplu mesaj sistemi sizlere anında ulaşma imkanı sağlaması ile birçok kişi ve kurum tarafından özellikle kullanılmaktadır. Son dönemlerde yaşanan gelişmeler ile de kullanıcılarını adeta memnun ve mutlu etmiştir. Okul mesaj sistemi sayesinde ulaşmak istediğimiz velilere, öğrencilere yada meslektaşlarımıza kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Bu yüzden bu yönü ile tercih edilenler arasında en başta gelmektedir. Çünkü aksi halde tek tek aramak yada tek tek mesaj yazmak bizleri maddi yönden etkilerken uzun süreli telefon kullanımında gözlerimizi de rahatsız edecektir.

 

Eğitimin Haberleşme Yolu

E-okul sms sayesinde velilerinizin arzu ettikleri eğitim kalitesini kolayca yaşayabilirsiniz. Çünkü birçok veli bazen toplantılara yada eğitim seminerine katılamadığı için çocuklarının devamsızlık ve not bilgilerinden habersizlerdir. Sizlerde bu toplu mesaj sistemi ile velilerinizin çocukları ile ilgili öğrenmek istediklerini tek bir tuş ile gönderebilir kolaylıkla bu hizmeti onlara sunabilirsiniz. Devamsızlık ve not bilgilerinin yanı sıra yazılı günlerini de başarılı bir şekilde sunabilirsiniz.

Kurumunuzda çalışan memurlarınıza veya meslektaşlarınıza toplantıları, seminerleri kolay bir şekilde dilediğiniz zaman aralığında hatırlatabilirsiniz. Doğru gönderim seçenekleri ile en kısa sürede karşı tarafa iletilmektedir. Ayrıca velilere e okul sms sistemi ile toplantıları ve daha birçok şeyi de kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Mesaj gönderim seçenekleri ile istediğiniz metni ve hatırlatmayı kolaylıkla karşı tarafa sunabilirsiniz. Kullanışlı olmasının diğer bir yanı ise önceden bile metin yazarak teslim edip aylar sonra gönderilmesini isteyebilirsiniz.

 

Sağlam Alt Yapı İle Hızlı Teslimat

Sektörde bulunan birçok firma sizlere hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gerekenlerden en önemlileri zaman, hız ve güvendir. Bu üçgen arasında yapılan işleri tercih etmek sizlerin her zaman için yararına olacaktır. Aksi halde yapılan yanlış teknikler sizlere maddi ve manevi zarar verebilir. Bu durumu yaşamak için mutlaka doğru bir hizmeti almalısınız. Bunu da sektör içerisinde artık sizlere sunacak bir firma bulunmaktadır.

Toplu mesaj ve bilgilendirme konusunda www.ilksms.com ailesi ile hızlı bir şekilde irtibata geçmelisiniz. İzlemiş olduğu en yeni politikalar ile kendisinden her zaman için söz ettiren firmada hizmet konusunda her şey mevcuttur. Zaman içerisinde hızlı bir şekilde teslim edilen mesajlarınızın yanı sırsa benimsemiş olduğu fiyat politikası ile de sizleri daima memnun bir hale getirecektir. Ayrıca sitede bulunan güvenli ödeme seçenekleri ile de hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmeti talep edebilirsiniz. Kolay kullanımı ve basit ara yüzü ile de kısa bir süre içerisinde istediğiniz mesaj sistemini satın alabileceksiniz.

Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE

Okunma : 881
Foto galeri
Gündem haberleri
Ermenek'te İşçi Minibüsü Devrildi
19 Eylül 2017 Okunma: 24363 Asayiş
Karaman’da yılkı atları yakalanmaya başladı
20 Eylül 2017 Okunma: 12331 Gündem
Sesi kesmeyince camlarını kırdı
18 Eylül 2017 Okunma: 12269 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın