Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2017 Perşembe
Bonus Kredi Kartıyla Güvenli Alışverişler Yapın
E-ticaretin en büyük avantajı alışverişin şüphesiz ki hızlı ve kolay olması.
Kategori : Bilim
11 Kasım 2016 16:43
 
Bonus Kredi Kartıyla Güvenli Alışverişler Yapın

E-ticaretin en büyük avantajı alışverişin şüphesiz ki hızlı ve kolay olması. Ancak bu alışverişlerde kimlik numarası, kredi kartı numarası gibi gizli kalması gereken kişisel bilgiler de giriliyor. Bir yandan zamandan tasarruf ederek alışveriş yapmak ve fatura ödemek, bir yandan da güvenli bir ortamda alışveriş yapmak istiyorsanız sahip olacağınız bir Bonus kredi kartı ile tüm harcamalarınızda güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.

Garanti Bankası, güvenlik sorununun önüne geçmek için "Uluslararası Güvenlik Platformu”na katılarak, internet üzerinden Bonus kredi kartları ile yaptığınız alışverişleri daha da güvenli bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlıyor. Kendi belirlediğiniz şifreniz ile bu hizmeti kullanan sanal mağazalarda alışveriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizin 3. kişilerle paylaşılmasının önüne geçiliyor ve koruma altına alınıyorsunuz.

UGP’nin Olanakları

  • Kendi belirlediğiniz şifre kişisel güvenlik sorusu ile kart bilgileriniz koruma altındadır.
  • Şifrenizi sadece siz bildiğiniz için Bonus kredi kartınız ile alışverişiniz güvenli bir ortamda gerçekleşir.
  • Güvenli Alışveriş Platformu kayıt işlemi ve kullanımı kolaydır.

CHIP&PIN ile Hız ve Güven Bir Arada

Eğer Bonus’un herhangi bir kredi kartına sahipseniz, kart sahteciliği ve dolandırıcılıklarına karşı güvence altındasınız demektir. Chip (çip) sayesinde sahte kart basımının önüne geçilir, pin ile kendi belirlediğiniz şifre ile alışveriş yaptığınız için kartın kayıp ve çalıntı durumlarında kullanımı önlenir.

Chip&Pin, Bonus kredi kartınızı yurt dışında şifrenizle kullanma olanağı sağlar. Bonus’un hem asıl hem de ek kartlarında kullanılabilen Chip&Pin şifresini 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak ya da Garanti İnternet Şubesi’ni kullanarak oluşturabilirsiniz.

İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun kredi kartını seçmek için bonus.com.tr web sitesini ziyaret edin. Güvenli alışverişin markası Bonus’un avantajlarından yararlanmak, bedavası en bol kredi kartınıza sahip olmak için siz de hızlı kredi kartı başvurusu yapın fırsatları kaçırmayın.

18 yaşından büyük ve düzenli bir gelir sahibiyseniz Bonus kredi kartınıza garantör gerekmeksizin başvurabilirsiniz.

Okunma : 935
Gündem haberleri
Ermenek'te İşçi Minibüsü Devrildi
19 Eylül 2017 Okunma: 23397 Asayiş
Anne ve çocuklar son anda kurtuldu, baba organlarıyla hayat verdi
17 Eylül 2017 Okunma: 12349 Asayiş
Sesi kesmeyince camlarını kırdı
18 Eylül 2017 Okunma: 11947 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın