Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2017 Perşembe
ASTROPAY KART
İnternet üzerinden alışveriş yapanların sayısının her geçen gün arttığı bir sektörde doğal olarak müşteriler bazı sorunlar ile karşılaşabilmektedir.
Kategori : Bilim
09 Temmuz 2016 15:15
 
ASTROPAY KART

İnternet üzerinden alışveriş yapanların sayısının her geçen gün arttığı bir sektörde doğal olarak müşteriler bazı sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu sorunların başında internet alışverişinde kart ve kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda olmanız gelmektedir. Kişisel bilgilerini ve kart numaralarını paylaşmak istemeyen ama internet alışverişinden de vazgeçmeyenler için bir kurtarıcı rolü gören astropay kart alışveriş yapmak isteyen müşterilerin imdadına yetişiyor. Peki nedir bu astropay kartlar? Astropay ile çalışan milyonlarca mağaza ve iş yerinde geçen ön ödemeli bir sanal karttır. Bu kartlar sayesine bilgilerinizi internet ortamında kullanmak zorunda kalmazsınız. Güvenli bir şekilde internet alışverişi yapabilirsiniz.

 Sanal kartlar komisyonsuz bir ödeme yapmanızı sağlar. Sanal ortamda her türlü işlemin yapıldığını düşünürsek astropay kartların önemini daha iyi anlarız. Astropay kart sayesinde internetten alışveriş yapmak istediğiniz zaman kredi kartı, EFT ve havale yapmak istemediğinizde astropay kart sizin için aracı bir ödeme görevi görür. Ülkemizde kullanımı sürekli yaygınlaşmakta olan bu kartların anlaşmalı olduğu mağazaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. İstediğiniz ürüne birçok mağaza arasından en uygun fiyata bu kartlar sayesinde kolayca sahip olursunuz. Hiçbir bilgi paylaşımında bulunmayacağınız için güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

İlk olarak İngiltere de çıkan astropay kart kısa sürede sanal ödeme sektörünün lideri haline gelmiştir. Astropay cart ile yapacağınız tüm ödemeler 256 bit SSL sertifikaları ile şifrelenerek tamamen güvenli bir ödeme imkanı sunar. Ayrıca astropay kart 10$ ve üzeri miktarlarda üretilmektedir. Alışverişiniz için gerekli olan miktarı veya daha fazla para yüklü olan kartı da alabilirsiniz. Kart içindeki bakiyeye birkaç defada da kullanabilirsiniz. Örneğin 50$’ lık bir astropay kart ile 25$, 15$ ve 10$’lık alışverişler yapabilirsiniz. Kartın içindeki bakiye bittiğinde de kart kendini otomatikman kendini iptal etmektedir. Otopay kart satışımız başlamıştır http://www.astropaypaykasa.com/otopay sayfamız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Okunma : 3860
Gündem haberleri
Evsiz kalınca çadırda yaşamaya başladı
24 Mayıs 2017 Okunma: 13235 Gündem
MHP Karaman Kongresi Yapıldı
21 Mayıs 2017 Okunma: 11696 Siyaset
Tesadüfün böylesi can kurtardı
24 Mayıs 2017 Okunma: 8406 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın