Sendika

Son dakika SENDİKA haberleri ve SENDİKA haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. SENDİKA ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Sendika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan uyarı: İşçilere sendika ayrımı yapmayın

Bazı belediyelerin sendika değiştirme baskısı uyguladığını kaydeden Erdoğan, “Sizden ricam işçileri siyasi kanaatlerinden, sendikacılığından dolayı ay...

Karaman Sağlığında yetkili sendika belirlendi

Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tespit tutanaklarının açıklanmasıyla Karaman’da yetkili sağlık sendikası belirlendi.

Sendika Başkanından Çirkin Saldırı

Karaman'da, geçim sıkıntısına düştüğü için grev yapmak istemeyen çalışanların sendika başkanı tarafından dövüldüğü iddia edildi.

Sendika başkanı silahlı saldırıda öldürüldü

LASTİK-İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Sakarya'nın Arifiye ilçesinde bulunan lastik fabrikasına ziyarete gittiği sırada silahlı saldırıya uğradı.

İŞTE SENDİKA İŞTE YETKİ İŞTE FARK

Eğitim-Bir -Sen Karaman Şubesi, yetkili sendika olarak katıldığı banka maaş promosyon pazarlığında eğitim camiası adına büyük bir kazanım elde etti.

İşciler Çalıştı Sendika Kutlama Yaptı

Karaman'da, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Sendika Temsilcilerinden Vali Tapsız’a Ziyaret

Vali Süleyman Tapsız, Memur - Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık - Sen Genel Başkanı Metin Memiş ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Sendika Temsilcilerinden Vali'ye Ziyaret

Vali Süleyman Tapsız, Memur - Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık - Sen Genel Başkanı Metin Memiş ve beraberindeki heyeti kabul etti.

KMÜ'de Yetkili Sendika Eğitim-Bir-Sen

Eğitim-Bir-Sen KMÜ Temsilciliği 2015 Mayıs mutabakatında 177 kesintili üye sayısıyla yetkiyi göğüsledi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz