Eylül

Son dakika Eylül haberleri ve Eylül haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Eylül ile ilgili 90 haber listeleniyor.

Eylül Haberleri

10 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 10 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 3 hemşehrimiz vefat etti.

9 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 9 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 5 hemşehrimiz vefat etti.

8 Eylül koronavirüs tablosu!

Son dakika: Sağlık Bakanlığı tarafından 8 Eylül koronavirüs tablosu, vaka, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.

8 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 8 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 5 hemşehrimiz vefat etti.

7 Eylül ‘Temiz Hava Günü’ tüm dünya ile birlikte Türkiye'de ilk kez kutlandı

Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen 7 Eylül ‘Mavi Bir Gökyüzü için Temiz Hava Günü’ tüm dünya ile birlikte Türkiye’de ilk kez kutlandı.

7 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 7 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 7 hemşehrimiz vefat etti.

7 Eylül Altın fiyatları

Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor.

3 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 3 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 2 vatandaşımız vefat etti.

2 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 2 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 6 vatandaşımız vefat etti.

1 Eylül koronavirüs tablosu!

Son dakika haberi: 1 Eylül koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı.

Ankara-Niğde Otoyolu 4 Eylül Cuma günü hizmete açılıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Edirne’yi Şanlıurfa'ya kadar kesintisiz bağlayacak akıllı ulaşım sistemleri ile donatılan ve Türkiye’...

1 Eylül Karaman'da vefat edenler

Karaman Belediyesi Mezarlık Bilgi Sistemi'nde yer alan bilgilere göre, 1 Eylül 2020 tarihinde Karaman'da 5 vatandaşımız vefat etti.

MEB'den 21 Eylül düzeltmesi

MEB, "21 Eylül’de hangi sınıf düzeylerinin “aşamalı ve seyreltilmiş” olarak yüz yüze eğitime başlayacağı henüz netleşmemiştir" açıklaması yaptı.

Bakanlık harekete geçti! Türkiye için koronavirüste milat 21 Eylül

Yaz aylarıyla birlikte vaka sayısında yaşanan artışın kış gelmeden kontrol altına alınması için başlatılan çalışmalarda, 21 Eylül milat olacak.

FBI "yanlışlıkla" 11 Eylül saldırısı şüphelisini açıkladı

ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI), 11 Eylül 2001'de New York'taki Dünya Ticaret Merkezine düzenlenen terör saldırısında El Kaideli teröristlere yard...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz