Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
Bulgurcu; Başyayla Referandumda Gereğini Yaptı
Başyayla İlçesi 16 Nisan 2017 Referandumu Anayasa Değişikliğinde Yine Birinci Oldu.
Kategori : Siyaset
20 Nisan 2017 15:11
 
Bulgurcu; Başyayla Referandumda Gereğini Yaptı

Başyayla İlçesi 16 Nisan 2017 Referandumu Anayasa Değişikliğinde Yine Birinci Oldu.

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan Referandum Anayasa Değişikliği seçimlerinde Başyayla İlçe merkezi %86 oy oranı, İlçe geneli %79,39 yüzdelik oranla tüm Türkiye'de olduğu gibi "EVET" diyerek büyük başarı elde etti. 

Başyayla Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, Başyayla Referandumda Yine Gereğini Yaptı Dedi.

Belediye Başkan Şerafettin Bulgurcu, yaptığı konuşmasında; ''Gerek Başyayla halkı, gerek Türk Milleti ne yapacağını çok iyi bilmiştir. Benim Başyaylalı kardeşlerim, isimsiz kahramanlarım, hizmetin nereden geleceğini, istikrarın ne olduğunu en az benim kadar bilir ve ne zaman ne yapılacaksa gereğini yapar.  16 Nisan 2017 de yapılan referandumda gerek AK Parti gerek Milliyetçi Hareket Parti’li kardeşlerim, yöneticileri ile tek yürek olup, önce Türkiye’m, önce Başyayla diyerek tek yürek olup EVET demişlerdir. Bu vesile ile gerek Ak Parti’li, gerek Milliyetçi Hareket Parti’li kardeşlerim ve tüm Başyayla Halkımı bir kez daha takdirle, şükranla, sevgi ve saygılarımla kutluyorum.

Başyayla’mızda asırlık sorunlar çözüldüyse, hizmetler sıra sıra geldiyse bütün bunlarda hep yanımızda olan Başyayla halkımın, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, Sn. Başbakanımız Binali YILDIRIM’ ın, Sn. Bakanımız Lütfi ELVAN’ın, 22. 23. ve 24. Dönem Ak Parti Karaman Milletvekilimiz Sn. Mevlüt AKGÜN’ ün , Karaman Milletvekillerimiz Sn.Recep KONUK ve Sn. Dr.Recep ŞEKER’in , İlçe Teşkilatımızın, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyelerimize,Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımıza,Sandık Görevlilerimize ve isimsiz kahramanlarımıza şükranlarımı sunar yeni sürecin Türkiye'mize ve insanlığa hayırlı olmasını dilerim.

Başyayla'mızın bundan sonra da gereğini yapacağına, milletvekillerimizin ve hükümetimizin de Başyayla’mızın güçlü desteğini değerlendireceğine inancım tamdır. 

Bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız olmak üzere; Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Türk milletine ve İslâm âlemine, 16 Nisan 2017 Refarandumu Anayasa Değişikliği Halkoylaması Seçimlerinin hayırlı olmasını yüce Rabbimden niyaz ederim. 
İŞTE BİRLİK, İŞTE BERABERLİK, SAĞOLASIN BAŞYAYLA’M.” Dedi. 

 

 

 

 

Okunma : 1001
Foto galeri
Özel Başarı Anadolu Lisesi
bahçem
Personel Alınacak
Aktekke
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 18921 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15009 Yaşam
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 13842 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın