Karamandan.com

Karamandan.com

20 Ocak 2018 Cumartesi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yeni Yerinde
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Günü 82.
Kategori : Sağlık
20 Nisan 2017 14:47
 
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yeni Yerinde

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Pazartesi Günü 82. Yıl’da.

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hizmet vermeye başlayacak.  

Yapım şekli olarak sağlık hizmeti sunumuna uygun olmayan, özellikle asansörün de bulunmaması nedeniyle yaşlı, çocuklu ve engelli hastalar için sağlık hizmeti almak büyük ızdırap haline gelen Karaman ADSM bundan böyle Piri Reis Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan 82. Yıl olarak bilinen eski Devlet Hastanesi Ek binasında kaliteli, eşit ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunulabilinecek.  

Karaman Valiliği İl Özel İdaresi katkılarıyla yeniden planlanarak tadilatı tamamlanan eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hastalarımızın nitelikli ve konforlu sağlık hizmeti almaları adına hazır hale getirildi. Yeni ADSM’de tüm diş ünitelerinin yenilenmesinin yanında hasta ve çalışanlarımıza yönelik tüm mobilya ve malzemelerde yeniden alındı.

Halkımızın 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren muayene ve tedavilerine 82.Yıl Binasında devam edilecek olup eski binada her hangi bir işlem yapılmayacaktır. 

Kamuoyuna duyurulur.  

Okunma : 15006
Foto galeri
Aktekke
Göksu Emlak
gultes c6
Gündem haberleri
Döverek öldürmüşler
18 Ocak 2018 Okunma: 38314 Asayiş
Kayıp Yasin Uzun'un Cesedi Bulundu
18 Ocak 2018 Okunma: 22426 Asayiş
Karamanlı Aile Kaza Yaptı: 4 Ölü!
17 Ocak 2018 Okunma: 17862 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın