Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
Çalınan Taksisini Ankara'da Buldu
Karaman'da gasbedilen arabasını Ankara'da bulan taksici Karamandan.
Kategori : Asayiş
19 Nisan 2017 14:06
 
Çalınan Taksisini Ankara'da Buldu

Karaman'da gasbedilen arabasını Ankara'da bulan taksici Karamandan.com'a konuştu.

Karaman Hacı Celal (Ali Baba) Taksi müşterisinin gasp ettiği arabasını 2 gün sonra kendisi Ankara'da buldu.

Sabah saatlerinde kendilerini arayarak taksi isteyen müşterinin daha sonra Konya'ya gitmek istediğini söyleyen İbrahim Yavuzer "Pazarlığın ardından 200 TL'ye anlaştık. Şoförümüz Muhammed Akın, müşteriyi alıp Konya'ya götürdü. Konya'da müşteri tekrar telefon açarak abi ben Ankara'ya gitmek istiyorum Konya ve Ankara ne kadar olur dedi. Toplam 600 TL anlaştık ve yola çıktılar.

Ankara'ya şöförümüz Muhammed Akın götürdü ve tekrar Ankara'dan arayarak orada ailesinin olduğunu onu geri getireceğini söyledi ve tekrar parasını vereceğini de bildirdi. Ailesine gitmeden önce  şöförümüz Muhammed'e bir kahve içelim diyerek onu bir eğlence merkezine götürmüş. Mekana girerken arabayı valeye vermişler.

Müşterimiz şoföre ben bir telefon edeceğim diyerek dışarı çıkıp arabayı valeden alıp kaybolmuş.Telefonu ve cüzdanı arabada kaldığı için bize ulaşamadı, en yakın karakola giderek bizi aradı "Abi arabayı çaldırdım" dedi.

Bizde sivil bir araçla hemen Ankara'ya gittik ve şöförümüzün can güvenliğinde birşey olmadığı için rahatladık tabi am ekmek teknemizi aramaya koyulduk. Birkaç mahallede polis ekipleriyle aradıktan sonra akşam olduğu için bir otelde konaklamak zorunda kaldık. Sabah emniyete tekrar giderek oradaki Ekrem isimli Yunus Polis görevlisi bir abimiz bazı mahalleri önerdi ve oraya yönlendirdi. Mahallede birkaç yerde sorduktan sonra ışıklarda tesadüfen bizim arabaya rastladık ve hemen şahsı arabadan indirdik. O esnada az ileride bulunan polisler olayı görerek müdahale ettiler. Aracımızı gasp eden zanlı ise Ankara / Altındağ Çankırı Caddesi Yiba Çarşısı Roma Hamamı'ının olduğu yerde tutuklanarak ceza evine gönderildi." dedi.

Haber: CumaAli Kaya - Ahmet Kaplan

Okunma : 10516
Foto galeri
Aktekke
bahçem
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Personel Alınacak
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 18924 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15021 Yaşam
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 13884 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın