Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI
Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı.
Kategori : Asayiş
19 Nisan 2017 12:14
 
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI

Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı. Kimliği tespit edilen diğer hırsız için ise yakalama çalışmaları devam ediyor.

Karaman merkeze bağlı Çoğlu, Göztepe ve Akçaşehir beldelerinden çeşitli tarihlerde art arda gelen hırsızlık ihbarları üzerine Jandarma timleri harekete geçti. 

Çiftçilerin tarlaları sulamak amacı ile tarlalarında bıraktıkları sulama sistemlerinin çalındığını  bildirmesi üzerine jandarma timleri çalınan sulama sistemlerinin peşine düştü. 

Jandarma'nın takibi sonucu çalınan sulama sistemlerinin bir kısmı Niğde'de bir kısmının ise Karapınar'da satıldığı tespit edildi. Bu bölgelerde yoğunlaşan jadarma ekipleri sulama sistemini çalanın E.A ve sattığı klişilerin M.K ve S.Ü olduklarını tespit etti. Yapılan operasyon ile hırsızlık mallarını satın alan hurdacılar M.K ve S.Ü gözaltına alınırken, ekipler E.A'yı yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Okunma : 19307
Foto galeri
Personel Alınacak
bahçem
Aktekke
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 18926 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15023 Yaşam
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 13886 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın