Karamandan.com

Karamandan.com

20 Temmuz 2017 Perşembe
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI
Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı.
Kategori : Asayiş
19 Nisan 2017 12:14
 
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI

Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı. Kimliği tespit edilen diğer hırsız için ise yakalama çalışmaları devam ediyor.

Karaman merkeze bağlı Çoğlu, Göztepe ve Akçaşehir beldelerinden çeşitli tarihlerde art arda gelen hırsızlık ihbarları üzerine Jandarma timleri harekete geçti. 

Çiftçilerin tarlaları sulamak amacı ile tarlalarında bıraktıkları sulama sistemlerinin çalındığını  bildirmesi üzerine jandarma timleri çalınan sulama sistemlerinin peşine düştü. 

Jandarma'nın takibi sonucu çalınan sulama sistemlerinin bir kısmı Niğde'de bir kısmının ise Karapınar'da satıldığı tespit edildi. Bu bölgelerde yoğunlaşan jadarma ekipleri sulama sistemini çalanın E.A ve sattığı klişilerin M.K ve S.Ü olduklarını tespit etti. Yapılan operasyon ile hırsızlık mallarını satın alan hurdacılar M.K ve S.Ü gözaltına alınırken, ekipler E.A'yı yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Okunma : 19700
Foto galeri
Başarı
babaoğlu
gultes c6
Aktekke
yg makina
bahçem
luxor
Gündem haberleri
Karamanlı Polis Şehit Oldu
16 Temmuz 2017 Okunma: 39001 Asayiş
Romantik askerden sürpriz evlilik teklifi
18 Temmuz 2017 Okunma: 18434 Magazin
Karaman’da trafik kazası: 1 ölü, 9 yaralı
20 Temmuz 2017 Okunma: 13265 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın