Karamandan.com

Karamandan.com

25 Kasım 2017 Cumartesi
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI
Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı.
Kategori : Asayiş
19 Nisan 2017 12:14
 
JANDARMA NİĞDE VE KARAPINAR'DA YAKALADI

Karaman'da değişik tarihlerde tarlaları sulamak için kullanılan damlama sulama sistemlerini çalandan satın alan hurdacılardan iki tanesi jandarma'nın takibi sonucu Niğde ve Karapınar'da yakalandı. Kimliği tespit edilen diğer hırsız için ise yakalama çalışmaları devam ediyor.

Karaman merkeze bağlı Çoğlu, Göztepe ve Akçaşehir beldelerinden çeşitli tarihlerde art arda gelen hırsızlık ihbarları üzerine Jandarma timleri harekete geçti. 

Çiftçilerin tarlaları sulamak amacı ile tarlalarında bıraktıkları sulama sistemlerinin çalındığını  bildirmesi üzerine jandarma timleri çalınan sulama sistemlerinin peşine düştü. 

Jandarma'nın takibi sonucu çalınan sulama sistemlerinin bir kısmı Niğde'de bir kısmının ise Karapınar'da satıldığı tespit edildi. Bu bölgelerde yoğunlaşan jadarma ekipleri sulama sistemini çalanın E.A ve sattığı klişilerin M.K ve S.Ü olduklarını tespit etti. Yapılan operasyon ile hırsızlık mallarını satın alan hurdacılar M.K ve S.Ü gözaltına alınırken, ekipler E.A'yı yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Okunma : 20015
Foto galeri
yg makina
Aktekke
Göksu Emlak
akyürek
gultes c6
Gündem haberleri
YENİ BİR AVM AÇILIYOR
23 Kasım 2017 Okunma: 14937 Ekonomi
Polis sanayiye dadanan hırsızı arıyor
21 Kasım 2017 Okunma: 9758 Asayiş
Sosyal Medya Paylaşımı İşinden Etti
23 Kasım 2017 Okunma: 9440 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın