Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
Larende Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Anlamlı Etkinlik
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102.
Kategori : Gündem
20 Mart 2017 19:22
 
Larende Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Anlamlı Etkinlik

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Larende Anadolu Lisesi tarafından anma programı düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün organizatörlüğünde Larende Anadolu Lisesi öğrencilerinin sunumuyla gerçekleştirilen anma programına; Vali Süleyman Tapsız, Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işık, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Kıd. Alb. Yurdakul Kâzım Türkmen, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, eğitimciler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Güzel Sanatlar Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen anma programı şehitler anısına saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından program, öğrencilerin seslendirdiği şiir ve müzik dinletisi ile devam etti.

Etkinliğe katılanlar tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen program, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ile ilgili olarak düzenlenen kompozisyon, şiir ve resim dallarında dereceye giren öğrencilere Vali Tapsız ve protokol üyeleri tarafından ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

Program öncesinde Vali Tapsız, okul girişinde yer alan ve 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinden izler taşıyan resim ve çeşitli figürlerin yer aldığı sergiyi gezerek yetkililerden bilgiler aldı.

Okunma : 2357
Foto galeri
Personel Alınacak
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Aktekke
bahçem
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 19094 Asayiş
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 15707 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15522 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın