Karamandan.com

Karamandan.com

24 Temmuz 2017 Pazartesi
Şeker, "Ülkemizin Aydınlık Geleceği İçin Evet"
AK Parti Karaman Milletvekili Dr.
Kategori : Siyaset
20 Mart 2017 12:52
 
Şeker, "Ülkemizin Aydınlık Geleceği İçin Evet"

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Karaman'da temaslarını sürdürüyor. 

Dr. Recep Şeker Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Parti Yönetimi  ile birlikte Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ve bu ilçelere bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlar ile buluştu vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinledi.      

Dr. Recep  Şeker ve heyet Ayrancı; Ağızboğaz köyü, Bögecik köyü, Kavuklar köyü, Ambar köyü, Kale köyü, Karaağaç köyü, Saray köyü, Hüyükburun köyü, Dokuzyol Köyü ile Kazımkarabekir; Kızıl Köyü, Akarköy ve Özyurt köyüne giderek vatandaşları ziyaret etti ve Anayasa Değişikliğini vatandaşlara anlatarak neden evet demeleri gerektiğini referendum da evet in ülkemiz için milletimiz için ve ulkemizin geleceği için önemimini vatandaşlara anlatarak evet için destek istedi.

Recep Seker, Karaman Ak Parti Milletvekili, Tarım,  Orman ve Köyişleri  Komisyonu Başkanı Recep Konuk, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ile birlikte,  ameliyat olan Kazımkarabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı'yı  ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Şeker ve heyet daha sonra Karaman ilimize bir ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın  Süleyman Soylu'nun Karaman programlarına iştirak ederek Karaman Polis Meslek Yüksek Okulu, Karaman Valiliği ve Karaman Belediyesi ziyaretlerine katıldı. STK Platformu'nun düzenlediği "Güçlü Türkiye Yolunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" programına da katılan Şeker ziyaretleri sonrası da yaptığı açıklamada; "İlçelerimize ve köylerimizi  ziyaret ettik, vatandaşlarımız ile buluştuk, kucaklaştık.  Ülkemizin aydınlık geleceği için "Evet" dedik. Vatandaşlarımıza referandumda "Evet'in önemini anlattık.  Ziyaretlerimiz sürecek." dedi.

Okunma : 1597
Foto galeri
yg makina
Aktekke
Göksu Emlak
gultes c6
Başarı
Gündem haberleri
Karaman’da trafik kazası: 1 ölü, 9 yaralı
20 Temmuz 2017 Okunma: 24692 Asayiş
Starwood Yapı Market Karaman'da
20 Temmuz 2017 Okunma: 10333 Ekonomi
103 yaşında ameliyat oldu, sağlığına kavuştu
21 Temmuz 2017 Okunma: 8955 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın