Karamandan.com

Karamandan.com

01 Mayıs 2017 Pazartesi
Şeker, "Ülkemizin Aydınlık Geleceği İçin Evet"
AK Parti Karaman Milletvekili Dr.
Kategori : Siyaset
20 Mart 2017 12:52
 
Şeker, "Ülkemizin Aydınlık Geleceği İçin Evet"

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker Karaman'da temaslarını sürdürüyor. 

Dr. Recep Şeker Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü ve Parti Yönetimi  ile birlikte Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ve bu ilçelere bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlar ile buluştu vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinledi.      

Dr. Recep  Şeker ve heyet Ayrancı; Ağızboğaz köyü, Bögecik köyü, Kavuklar köyü, Ambar köyü, Kale köyü, Karaağaç köyü, Saray köyü, Hüyükburun köyü, Dokuzyol Köyü ile Kazımkarabekir; Kızıl Köyü, Akarköy ve Özyurt köyüne giderek vatandaşları ziyaret etti ve Anayasa Değişikliğini vatandaşlara anlatarak neden evet demeleri gerektiğini referendum da evet in ülkemiz için milletimiz için ve ulkemizin geleceği için önemimini vatandaşlara anlatarak evet için destek istedi.

Recep Seker, Karaman Ak Parti Milletvekili, Tarım,  Orman ve Köyişleri  Komisyonu Başkanı Recep Konuk, AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü ile birlikte,  ameliyat olan Kazımkarabekir Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı'yı  ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Şeker ve heyet daha sonra Karaman ilimize bir ziyaret gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın  Süleyman Soylu'nun Karaman programlarına iştirak ederek Karaman Polis Meslek Yüksek Okulu, Karaman Valiliği ve Karaman Belediyesi ziyaretlerine katıldı. STK Platformu'nun düzenlediği "Güçlü Türkiye Yolunda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" programına da katılan Şeker ziyaretleri sonrası da yaptığı açıklamada; "İlçelerimize ve köylerimizi  ziyaret ettik, vatandaşlarımız ile buluştuk, kucaklaştık.  Ülkemizin aydınlık geleceği için "Evet" dedik. Vatandaşlarımıza referandumda "Evet'in önemini anlattık.  Ziyaretlerimiz sürecek." dedi.

Okunma : 1360
Foto galeri
bahçem
Personel Alınacak
Aktekke
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 19094 Asayiş
Karaman'da Patlama
30 Nisan 2017 Okunma: 15709 Asayiş
Karaman'ımızı tanıtıyor
29 Nisan 2017 Okunma: 15524 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın