Karamandan.com

Karamandan.com

26 Nisan 2017 Çarşamba
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret
İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR.
Kategori : Sağlık
17 Mart 2017 09:30
 
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret

İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan sendikamızı ziyaret etmişlerdir. Genel sekreterimizin ziyaretinde, sağlık çalışanlarının sorunları, Karaman’da sağlık teşkilatlarında daha iyi nasıl hizmet verileceği ve kurumlarımızda hasta ve çalışan memnuiyetinin nasıl sağlanacağı hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmede; Genel Sekreterimiz göreve başlamasının üçüncü ayında olduğunu ve bu zaman içerisinde ilimize 17 uzman doktorun atandığını, daha kaliteli hizmet vermek için çalışanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte daha kaliteli, güler yüzlü, süratli sağlık hizmeti vererek hem hastaların hem de çalışanların memnuiyetlerini arttıracaklarını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede; Sayın Genel Sekreterimiz DR. Hasan Arslan’a bu ziyaretin ülkemizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacı olduğu bu dönemde yapılmasının çok önem arz ettiği ve bu ziyaretin Karamanda birlik ve berberliğimize katkı sunacağı, bunun yansımalarının en kısa zamanda da görüleceği tarafımızdan ifade edildi.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan’a Türk Sağlık- Sen Karaman Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

Okunma : 733
Foto galeri
bahçem
Aktekke
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Personel Alınacak
Gündem haberleri
Karaman'da Anormal Sıcaklık Düşecek
22 Nisan 2017 Okunma: 15410 Gündem
3 Mihraplı Caminin Sırrı
25 Nisan 2017 Okunma: 13183 Gündem
Antalya 45 km kısalıyor
23 Nisan 2017 Okunma: 12012 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın