Karamandan.com

Karamandan.com

22 Temmuz 2017 Cumartesi
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret
İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR.
Kategori : Sağlık
17 Mart 2017 09:30
 
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret

İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan sendikamızı ziyaret etmişlerdir. Genel sekreterimizin ziyaretinde, sağlık çalışanlarının sorunları, Karaman’da sağlık teşkilatlarında daha iyi nasıl hizmet verileceği ve kurumlarımızda hasta ve çalışan memnuiyetinin nasıl sağlanacağı hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmede; Genel Sekreterimiz göreve başlamasının üçüncü ayında olduğunu ve bu zaman içerisinde ilimize 17 uzman doktorun atandığını, daha kaliteli hizmet vermek için çalışanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte daha kaliteli, güler yüzlü, süratli sağlık hizmeti vererek hem hastaların hem de çalışanların memnuiyetlerini arttıracaklarını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede; Sayın Genel Sekreterimiz DR. Hasan Arslan’a bu ziyaretin ülkemizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacı olduğu bu dönemde yapılmasının çok önem arz ettiği ve bu ziyaretin Karamanda birlik ve berberliğimize katkı sunacağı, bunun yansımalarının en kısa zamanda da görüleceği tarafımızdan ifade edildi.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan’a Türk Sağlık- Sen Karaman Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

Okunma : 943
Foto galeri
Aktekke
yg makina
Göksu Emlak
Başarı
gultes c6
Gündem haberleri
Karaman’da trafik kazası: 1 ölü, 9 yaralı
20 Temmuz 2017 Okunma: 22966 Asayiş
Romantik askerden sürpriz evlilik teklifi
18 Temmuz 2017 Okunma: 19019 Magazin
Starwood Yapı Market Karaman'da
20 Temmuz 2017 Okunma: 9953 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın