Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret
İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR.
Kategori : Sağlık
17 Mart 2017 09:30
 
Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinden Türk Sağlık-Sen'e Ziyaret

İlimiz Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan sendikamızı ziyaret etmişlerdir. Genel sekreterimizin ziyaretinde, sağlık çalışanlarının sorunları, Karaman’da sağlık teşkilatlarında daha iyi nasıl hizmet verileceği ve kurumlarımızda hasta ve çalışan memnuiyetinin nasıl sağlanacağı hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Yapılan görüşmede; Genel Sekreterimiz göreve başlamasının üçüncü ayında olduğunu ve bu zaman içerisinde ilimize 17 uzman doktorun atandığını, daha kaliteli hizmet vermek için çalışanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte daha kaliteli, güler yüzlü, süratli sağlık hizmeti vererek hem hastaların hem de çalışanların memnuiyetlerini arttıracaklarını ifade etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede; Sayın Genel Sekreterimiz DR. Hasan Arslan’a bu ziyaretin ülkemizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacı olduğu bu dönemde yapılmasının çok önem arz ettiği ve bu ziyaretin Karamanda birlik ve berberliğimize katkı sunacağı, bunun yansımalarının en kısa zamanda da görüleceği tarafımızdan ifade edildi.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Karaman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Sayın DR. Hasan Arslan’a Türk Sağlık- Sen Karaman Şubesi olarak teşekkür ediyoruz.

Okunma : 1159
Foto galeri
gultes c6
Aktekke
Göksu Emlak
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19819 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17653 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15930 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın