Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ocak 2018 Salı
Dr. Recep Şeker’in 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
AK Parti Karaman Milletvekili Dr.
Kategori : Yaşam
13 Mart 2017 16:38
 
Dr. Recep Şeker’in 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ŞEKER mesajında şu ifadelere yer verdi:

 “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” tarihi sözüyle sağlığın ve sağlıklı olmanın ve sağlıklı yaşamanın önemi en güzel şekilde ifade edilmiştir.  

İnsanların en temel hakkı olan sağlıklı yaşam, sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilerek tüm vatandaşlarımızın “Önce İnsan” anlayışı ile etkin ve kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanması ile mümkündür. Bu da doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız eliyle yürütülmektedir.

Dünyanın en zor ve en ulvi görevlerinden birisini yapan, her koşulda büyük özveriyle çalışan başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız; insanların sağlığını korumak, hastalanan insanlarımızı en hızlı şekilde sağlığına kavuşturmak ve insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmak amacıyla bu kutsal, saygın ve onurlu mesleklerini insanüstü bir gayret ile icra etmektedirler.   

AK Parti iktidarı ile uygulanan dünyaya örnek Sağlıkta Dönüşüm Programı ile ülkemiz; sağlık sektörü, insan kaynağının niteliği, sunulan sağlık hizmetlerinin etkinliği ve performansı ile dünyanın gelişmiş ülkeleriyle boy ölçüşecek seviyeye ulaşmıştır.

Buradaki büyük başarı programın baş mimarları doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve kutsal emekleri ile mümkün olmuştur. 

Bu duygu ve düşüncelerle büyük özveri ile gecesini gündüzüne katarak görev yapan bütün hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.
 

Okunma : 1490
Aktekke
gultes c6
Göksu Emlak
Gündem haberleri
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 19816 Asayiş
DÜDÜKLÜ TENCERE BOMBA GİBİ PATLADI
21 Ocak 2018 Okunma: 17653 Yaşam
CEYDA'NIN KATİLİ TUTUKLANDI
21 Ocak 2018 Okunma: 15928 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın