Karamandan.com

Karamandan.com

22 Ocak 2018 Pazartesi
Teknede doğum günü organizasyonu ve sürpriz partiler
Doğum günü partinizi tüm sevdiklerinizle beraber boğaz turu eşliğinde organize etmek isterseniz sizlere tavsiyemiz WebTeknesi firması ile çalışmanızdır.
Kategori : Ekonomi
17 Şubat 2017 20:01
 
Teknede doğum günü organizasyonu ve sürpriz partiler

Doğum günü partinizi tüm sevdiklerinizle beraber boğaz turu eşliğinde organize etmek isterseniz sizlere tavsiyemiz WebTeknesi firması ile çalışmanızdır. 

Gruplarda yer alan kişi sayısına göre teknede ve yatta doğum günü organizasyonları düzenleyen firma 2 kişiden 300 kişiye kadar farklı kapasite ve özelliklerdeki tekne ve yatlarda doğum günü partileri organize ediyor. Üstelik sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da durmadan 12 ay boyunca hizmet veriyor. Boğazda uzun senelerden itibaren profesyonel anlamda doğum günü organizasyonlarını düzenleyen firma ekonomik, lüks ve mega yat kiralama imkanını müşterilerine sunuyor. Yatlar için en az kiralama süresi 2 saat olup arzu edilirse yemekli ya da kokteyl menü hizmeti de alarak kiralama yapılabilir. Yemeksiz kiralama yapılıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirme imkanı da bulunuyor. Yatların çoğunluğu Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme sahilleri olduğundan genellikle hareket ve bitiş noktalar olarak da bu semtler kullanılıyor. Ancak buralar yakın yerler olan Beylerbeyi, Kuleli ve Rumeli Hisarı semtleri de ekstra ücret alınmadan kullanılabiliyor. Daha uzak yerlerden alım ve final yapılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekiyor. Marina, iskele vb. ücretli yerlerin kullanılması istenirse yine buralarda ödenmesi gereken ücretler müşterilere aittir.

TEKNEDE DOĞUM GÜNÜ

Teknede doğum günü fiyatları da dahil merak ettiğiniz tüm soruların cevapları firmanın sitesinde yer alıyor. Firma ile iletişim kurmadan önce siteyi ziyaret ederseniz gerekli ön bilgiyi fazlasıyla almış olursunuz. Teknededogumgunu.com sitesindeki üst kısımdan organizasyona katılacak olan kişi sayısını, süreyi, menü seçeneğini ve varsa ekstra hizmet taleplerinizi seçtiğinizde firmanın kiraya verdiği tüm yatlar ve toplam ücretleri ekranınızda listelenecek. 

Rakip firmaların hiçbirinden yer almayan bu kendi organizasyon paketini kendin hazırla hizmeti bu firmayı diğerlerinden birkaç adım öne çıkarmayı başarmış bile. Çünkü bu tarz organizasyonlarda en çok merak edilen konu fiyat bilgisidir ve genelde firmalar fiyat listelerini internet sitelerinde belirtmezler. Firma fiyat bilgisini detaylı bir şekilde sitesine koyarak şeffaf bir fiyat politikası izlediğini gösteriyor ve insanların güvenini kazanmayı başarmış halde. Daha önce hiç tekne kiralama aktivitesi yapmadıysanız bile siteyi ziyaret ettiğinizde bilmeniz gereken her şeyi sitede bulacaksınız. O halde hızlıca siteyi ziyaret etmeli ve doğum günü organizasyonu rezervasyonu için firma yetkilileriyle iletişim kurmalısınız.

Nice mutlu senelere!

Okunma : 1445
gultes c6
Göksu Emlak
Aktekke
Gündem haberleri
Döverek öldürmüşler
18 Ocak 2018 Okunma: 41753 Asayiş
Kayıp Yasin Uzun'un Cesedi Bulundu
18 Ocak 2018 Okunma: 23902 Asayiş
Ceyda'nın Katili Yakalandı
20 Ocak 2018 Okunma: 18544 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın