Karamandan.com

Karamandan.com

21 Eylül 2017 Perşembe
Teröre Karşı Büyük Yürüyüş
Karaman'da faaliyet gösteren taraftar grupları 18 Aralık Pazar günü Saat 11:30 da Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında toplanıyor.
Kategori : Spor
17 Aralık 2016 16:26
 
Teröre Karşı Büyük Yürüyüş

Karaman'da faaliyet gösteren taraftar grupları 18 Aralık Pazar günü Saat 11:30 da Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında toplanıyor. Burada yapılacak olan basın açıklaması sonrası Şehitlerimize Saygı Teröre Lanet yürüyüşü gerçekleştirilecek. Ardından Karaman Belediyesporumuza destek olmak için Kemal Kaynaş Stadyumuna yürünecek. 

"Bizler tüm Karaman halkını bu organizasyona katılmaya, birlik ve beraberlik içerisinde olmaya davet ediyoruz. Herkesin hangi takım taraftarı ise formasını giyip, atkısını takıp karanfil alarak soğuk havaya aldırış etmeden bu yürüyüşe katılmasını rica ederiz. Haydi Karaman cennet vatana sahip çık. " diyen taraftar grupları tüm Karaman halkını yürüyüşe davet ettiler.

 

Şevket Varol Komite Beşiktaş Temsilcisi, Yaşar Öcal  Komite Fenerbahçe Temsilcisi, Şevket Dinçer Komite Galatasaray Temsilcisi  bugün İstanbul ve Kayseri'de meydana gelen bombalı saldırılar hakkında basın açıklması yaptı.

Yapılan ortak basın açıklması su şekilde;

"Atalarımızın bin bir türlü zorluklarla kazandığı mücadeleler sonrası kurulan bu cennet vatanımızın bölünmez bütünlüğünü bozmaya çalışan, dâhili ve harici düşmanlara sesleniyoruz;

Ülkemizde yaşayan, nefes alan, farklı siyasi görüşlerden, dini inanışlardan, her türlü etnik kökenden ve farklı renklere gönül vermiş milyonlarca insanın tek ortak düşüncesi ülkemizin birliği, beraberliği ve barış içerisinde yaşanmasıdır.

Bu ortamı zedelemeye çalışan, türlü oyunlar oynayarak halkımız arasında kaos ortamı yaratmaya uğraşan, kardeşi kardeşe kırdırmak için mücadele veren, dağlarda, şehirlerde ülkemizin göbeğinde bombalar patlatan, görevi başındaki polislerimizi, askerlerimizi şehit eden, masum sivil vatandaşlarımızı katleden, gözü cennet vatanımızda olan hainleri Karaman’da bulunan taraftar grupları olarak kınıyor ve lanetliyoruz.

Ey hainler;
Bizler bin yıldır bu toprakların sahibiyiz. Bizler yedi düvele diz çöktürmüş Dünya’yı yedi yüz yıl adaletiyle yönetmişiz. Yüz yıl önce vatanımızı paylaşmaya çalışanlara Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları yine geçit vermemiş, dedelerimiz ninelerimiz onları Çanakkale’ye gömmüş, İzmir’den Ege sularına dökmüştür.

Bu vatan masa başında değil atalarımızın, şehitlerimizin kanıyla alınmış her karış toprağı bu kanlarla sulanmıştır. Bizler yurtta sulh cihanda sulh diyen kahraman ecdadın torunları olarak vatanımızda gözü olanlara yine geçit vermeyeceğiz.

Şunu asla unutmayın, kökenlerimiz farklı olabilir, dinimiz farklı olabilir, siyasi görüşlerimiz farklı olabilir, sevdalı olduğumuz renkler farklı olabilir, fakat hepimiz bu ülkenin, bu vatanın evlatlarıyız biz Türk milletiyiz. Her kim bu ülkenin huzurunu kaçırmaya, kardeşi kardeşe düşman etmeye çalışırsa en güzel cevabı millet olarak yine hep birlikte veririz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Karaman’da da taraftar grupları olarak biriz, beraberiz ve omuz omuzayız. Bütün şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyor, şehit ailelerimize ve aziz Türk milletimize başsağlığı diliyoruz. Ne Mutlu Türküm Diyene." denildi.

Okunma : 4790
akyürek
Aktekke
Göksu Emlak
yg makina
gultes c6
Gündem haberleri
Ermenek'te İşçi Minibüsü Devrildi
19 Eylül 2017 Okunma: 23400 Asayiş
Anne ve çocuklar son anda kurtuldu, baba organlarıyla hayat verdi
17 Eylül 2017 Okunma: 12350 Asayiş
Sesi kesmeyince camlarını kırdı
18 Eylül 2017 Okunma: 11949 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın