Karamandan.com

Karamandan.com

30 Nisan 2017 Pazar
AK Parti Yürüyüşünden Renkli Kareler
Yunus Emre Caddesi'nde bulunan AK Parti İl Binası önünde başlayan yürüşüş, Aktekke Kent Meydanı'nda son buldu.
Kategori : Karaman Resimleri
09 Ağustos 2014 11:01
 
AK Parti Yürüyüşünden Renkli Kareler

Yunus Emre Caddesi'nde bulunan AK Parti İl Binası önünde başlayan yürüşüş, Aktekke Kent Meydanı'nda son buldu. Bakan Elvan ve AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, yürüyüş boyunca vatandaşları selamlayarak karanfil dağıttı.

Burada vatandaşlara seslenen Elvan, Türkiye'nin 12 yıldan beri zafer üstüne zafer kazandığını, yine 12 yıldan beri Türkiye'nin gerçek anlamda bağımsızlığa kavuştuğunu söyledi.

AK Parti iktidarında milli iradenin gerçek anlamda yerini bulduğunu ifade eden Elvan, "Bugün de birlikte milli irade için, Başbakanımız için Recep Tayyip Erdoğan için bu programı düzenledik. Başbakanımıza karşı bunca mücadeleye rağmen, itibarsızlaştırma girişimlerine rağmen, vesayet odaklarının halk üzerindeki değişik oyunlarına rağmen, Hükümetimizi yıkma girişimlerine rağmen, sizin güçlü desteğinizle bugüne kadar zaferden zafere koştuk. 10 Ağustos'ta başka bir zafere daha imza atacağız" diye konuştu.

"Güçlü desteğiniz sürdükçe Türkiye büyümeye ve güçlenmeye devam edecek"

Bugün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Konya'da düzenlenecek mitingde halka hitap edeceğini anımsatan Elvan, şunları kaydetti:

"Buradan Konya'ya hareket edeceğiz. Konya'da o güçlü sesinizi, yapınızı Konyalı hemşehrilerimizle birlikte Başbakanımız ve tüm Türkiye görecek. Başbakanımıza bu görevimizi yapmamız gerekiyor. Pazar günü ise hep birlikte tüm yakınlarımızı, akrabalarımızı, dostlarımızı mahalle komşularımızı sandığa götürüp, Recep Tayyip Erdoğan için mühre basacağız. Onu cumhurbaşkanlığı koltuğuna hep birlikte oturtacağız. Güçlü desteğiniz sürdükçe Türkiye büyümeye ve güçlenmeye devam edecek. Başbakanımızın cumhurbaşkanı olmasıyla her şey daha hızlı ilerleyecek. Gerçek anlamda sıkıntılarınız, dertleriniz, Hükümetimiz ve cumhurbaşkanımız tarafından sahiplenilecek. Bugüne kadar biz hep emanetinize sahip çıktık bundan sonra da sahip çıkacağız."

Elvan daha sonra Konya'ya hareket etti. /AA

Okunma : 2264
bahçem
Özel Başarı Anadolu Lisesi
Personel Alınacak
Aktekke
Gündem haberleri
Traktörle pulluk arasına sıkışan şahıs yaralandı
28 Nisan 2017 Okunma: 17443 Asayiş
Karaman'da FETÖ Operasyonu!
26 Nisan 2017 Okunma: 14664 Asayiş
Karaman İli Ölüm Nedeni İstatistikleri, 2016
27 Nisan 2017 Okunma: 13490 Sağlık
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın