Karamandan.com

Karamandan.com

22 Eylül 2017 Cuma
Elk.Yük.Müh. Osman Ünüvar
2001 yılında Karaman Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesini bitirdi.
Kategori : Kim Kimdir
31 Aralık 2013 10:55
 
Elk.Yük.Müh. Osman Ünüvar

2001 yılında Karaman Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesini bitirdi.  Aynı yıl üniversite sınavlarına girerek Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde öğrenimine devam etmiş olup bu bölümden Elektrik ve Elektronik Mühendisi olarak mezun olmuştur.  

Daha sonra, Saray Holding bünyesindeki Saray Bisküvide Elektrik Mühendisi olarak göreve başlamıştır. Kısa bir süre çalıştıktan sonra kısa dönem olarak askerliğini tamamlamıştır. Askerlik dönüşü Saray Bisküvide Enerji Yöneticisi olarak 2009 yılı eylül ayına kadar çalıştıktan sonra  Meram Elektrik Dağıtım A.Ş (MEDAŞ)  Genel Müdürlüğünde  Sistem İşletme Mühendisi olarak  göreve  başlamıştır. Medaştaki görevine devam ederken  Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği  Anabilim Dalında  master yaptı ve Elektrik – Elektronik Yüksek Mühendisi olarak  masterını tamamladı. 2011 yılı ekim ayından itibaren yönetici olarak atandığı ,  MEDAŞ sorumluluk  bölgesindeki   Aksaray  ilinde  Bölge Başmühendisliği  görevinde  bulundu. Buradan 2013 yılı haziran ayında Medaş Genel Müdürlüğü Arıza Bakım Müdürlüğüne geçti ve iki ay sonra kendi şirketini kurmak üzere Medaş’taki görevinden istifa etti. 

Daha sonra, Konya merkezli  Büsan Enerji Mühendislik Elektronik İnşaat Ltd. Şti.’ni kurmuş olup  halen kendi işini yapmaktadır. 

 

Okunma : 3074
Aktekke
akyürek
gultes c6
Göksu Emlak
yg makina
Gündem haberleri
Ermenek'te İşçi Minibüsü Devrildi
19 Eylül 2017 Okunma: 24360 Asayiş
Karaman’da yılkı atları yakalanmaya başladı
20 Eylül 2017 Okunma: 12327 Gündem
Sesi kesmeyince camlarını kırdı
18 Eylül 2017 Okunma: 12269 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın