Belarus nakliye faaliyetlerinde Şah Global Lojistik yanınızda

Beyaz Rusya olarak da adlandırılan Belarus Cumhuriyeti’ne, Şah Global lojistik olarak nakliye sektörüne adımımızı attığımız ilk andan itibaren hizmetl...

Beyaz Rusya olarak da adlandırılan Belarus Cumhuriyeti’ne, Şah Global lojistik olarak nakliye sektörüne adımımızı attığımız ilk andan itibaren hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz.

Belarus Sovyetler Birliği’nden ayrılan ülkeler arasında Rusya’ya en fazla bağımlı ülke olması nedeniyle pek çok alanda gelişememiştir. Sahip olduğu doğal şartlar nedeniyle Türkiye’den ithal ettiği ürünler arasında tarım ürünlerinin önemli bir payı vardır ve Belarus nakliye firmaları bir ihtiyaç meselesi haline gelmiştir. Ancak Belarus’a lojistik firmaları bulmak bir sorun haline gelmiştir. Şah Global lojistik, gelişmeleri takip ederek Türkiye ile Belarus arasındaki ticari faaliyetlerin zenginleşmesine de katkıda bulunmaktadır. Belarus ve çevre ülkeler hakkında her türlü bilgiye sahip, yenilikçi kadromuz ile ekiplerimiz yükleme noktasından son alıcıya varıncaya kadar her aşamayı titizlikle takip etmekte, ihtiyaçlarınızı en doğru biçimde karşılamaktadır.

Şah Lojistik, Belarus nakliye hizmetini birçok alanda vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yürütülen nakliye faaliyetlerinde, ürünler özenle taşınıyor müşterilere her zaman en uygun fiyat politikası ile hizmet veriyoruz. Şah Lojistik olarak Belarus nakliye hizmetlerinde; parsiyel nakliye, komple nakliye, konteynır nakliye ve gabari dışı ağır nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

En yeni uygulamaları, en modern teknolojileri, yeni güzergâhları hizmetlerimize dâhil ederek siz değerli müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmayı başarıyoruz. Güzergâh seçimlerine dikkat ederek, en hızlı hangi rotadan son alıcıya ulaşabileceğimizi tespit edip planlama yapmaktayız.

Şah Global Lojistik firması olarak bizi tercih eden müşterileri memnun etmek için 7/24 iş başındayız. Her türlü nakliye faaliyetlerinde Şah Global Lojistik yanınızda.

14 Mar 2022 - 18:16 - Yaşam --- Okunma

Muhabir  Leyla Alyel

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.604.487 gösterim gerçekleşti.