Müdür Çalışkan: Kadınlar cennetin yansımasıdır

Karaman İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, milli eğitim hizmet binasında çalışan kadınlarla bir araya geldi ve birlikte pasta keserek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle il millî eğitim müdürlüğü hizmet binasında çalışan kadınlarla birlikte pasta kesti.

Kadınların hayatın her alanında üstlendiği görevlerin önemine değinen İl Müdürü Mehmet Çalışkan, kadınların cennetin yansıması olduğunu söyledi. Çalışkan, “Cennet annelerin ayakları altındadır diyen bir dinin mensupları olarak toplumun temel taşı olan ailenin çatısını oluşturan kadınlarımızın kutsal annelik görevinin yanı sıra üstlendikleri roller ile doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlıklarını hissettirmektedir. Kadınlarımız anneliğin yanında çocuklarımızın ilk öğretmeni olarak geleceğimizi şekillendirir. Kadınlarımız eştir, aile içerisinde dertlerimizi, sevinçlerimizi ve sorumluluklarımızı paylaşır. Bizi biz yapan siz değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Milli eğitim hizmet binasında çalışan kadınlar ise bu ince davranışından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a teşekkür etti.

Program, günün anısına kesilen pasta ve çekilen fotoğraflarla sona erdi.

08 Mar 2022 - 12:36 Karaman- Eğitim --- Okunma

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.544.524 gösterim gerçekleşti.