Niloya ve Arkadaşları Karaman’a geliyor

Türkiye’nin sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, arkadaşları Mete ve Tospik ile beraber “Sürpriz Yumurta Müzikali” kapsamında şehir şehir gezmeye devam ediyor.  Niloya ve Arkadaşları'nın yeni durağı Karaman olacak.

Haber albümü için resme tıklayın

Çizgi karakterlerin hafızalara kazınan şarkıları eşliğinde sahneye aktarılan müzikal, eğlenceyi doyasıya yaşatıyor. Anne ve babalara çocuklarıyla birlikte unutulmaz anlar yaşatacak müzikal kapsamında kahramanlar,  Karaman’da olacak.

YouTube’da 4 buçuk milyonu aşan abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle büyük beğeni topluyor. Maceralarını arkadaşları Mete ve Tospik ile birlikte “Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali” kapsamında sahneye aktaran çizgi kahramanlar, şehir şehir gezerek mutluluk dünyasının kapılarını en yakın arkadaşlarına açmaya devam ediyor. Çocukları eğlencenin tüm renklerini yaşatmaya davet eden müzikal, 13 Mart Pazar Günü saat 15.00’de Karaman Kültür Merkezi’nde  sahnelenecek.

Sürükleyici Bir Hikayeye Hazır Mısın?

Her bölümünde farklı bir konu ile sevenlerini yeni maceralara sürükleyen çizgi kahramanlar, Karaman’daki minik dostlarını sürükleyici bir hikayeye çıkarmaya hazırlanıyor. Niloya ile arkadaşı Mete tesadüfen buldukları ve yumurta olduğundan emin oldukları renkli bir sürprizle karşılaşıyorlar. Buldukları şeyin neyin yumurtası olduğunu anlamak için eğlenceli ve maceralı bir yolculuğa çıkıyorlar. Günün sonunda ise tahmin etmedikleri bir cevap onları bekliyor.

07 Mar 2022 - 12:45 Karaman- Gündem --- Okunma

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.544.524 gösterim gerçekleşti.