Futbol: Haftanın programı

Spor Toto Süper Lig'de 24'üncü, Spor Toto 1. Lig'de 23'üncü hafta maçları yapılacak TFF 2. Lig'e 24'üncü hafta müsabakalarıyla devam edilecek TFF 3. Lig'de 1. ve 3. Grup'ta 21'inci, 2. Grup'ta ise 24'üncü hafta karşılaşmaları oynanacak Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi 10'uncu hafta maçlarıyla devam edecek

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 24'üncü, Spor Toto 1. Lig'de 23'üncü hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig'e 24'üncü hafta müsabakalarıyla devam edilecek, TFF 3. Lig'de 1. ve 3. Grup'ta 21'inci, 2. Grup'ta ise 24'üncü hafta karşılaşmaları oynanacak. Turkcell Kadın Süper Ligi'nde ise 10'uncu hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Yarın:

20.00 İttifak Holding Konyaspor-GZT Giresunspor (Medaş Konya Büyükşehir)

20.00 Yukatel Kayserispor-Atakaş Hatayspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

5 Şubat Cumartesi:

13.30 Gaziantep FK-Demir Grup Sivasspor (Kalyon)

16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Şenol Güneş)

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

6 Şubat Pazar:

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Çaykur Rizespor- Adana Demirspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

- Spor Toto 1. Lig

5 Şubat Cumartesi:

Tuzlaspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)

Bursaspor-Altınordu (Bitci Timsah Park)

Altaş Denizlispor-Eyüpspor (Denizli Atatürk)

6 Şubat Pazar:

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Manisa FK (Kazım Karabekir)

Nasadoge Menemenspor-Adanaspor (Menemen İlçe)

Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Eryaman)

7 Şubat Pazartesi:

Kocaelispor-Beypiliç Boluspor (Kocaeli)

- TFF 2. Lig

Beyaz Grup

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Akhisarspor-Tarsus İdman Yurdu (Spor Toto Akhisar)

6 Şubat Pazar:

13.00 Nazilli Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Bucaspor 1928 (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Uşak 1 Eylül)

13.00 Pendikspor-Anagold 24Erzincanspor (Pendik)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Teco Karacabey Belediyespor-Pazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.00 Eskişehirspor-Amed Sportif Faaliyetler (Eskişehir Yeni)

Kırmızı Grup

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Ergene Velimeşespor-Somaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Adıyaman FK-İnegölspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

6 Şubat Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Ankaraspor (Diyarbakır)

13.00 Afjet Afyonspor-1461 Trabzon FK (Zafer)

13.00 Sivas Belediyespor-An Zentrum Bayburt İl Özel İdare (Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Kahramanmaraşspor-Sarıyer (7 Ocak)

13.00 Serik Belediyespor-Çorum FK (Serik İsmail Oğan)

13.00 Turgutluspor-Bodrumspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Sakaryaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

- TFF 3. Lig

1. Grup:

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Hendekspor-Artvin Hopaspor (Hendek Atatürk)

13.00 Sancaktepe FK-Criptoswaps Çatalcaspor (15 Temmuz)

13.00 Elazığspor-Osmaniyespor FK (Doğukent)

13.00 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca)

13.00 Kahta 02-1954 Kelkit Belediyespor (Kahta İlçe)

6 Şubat Pazar:

13.00 Formül Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor (Erbaa İlçe)

13.00 Nevşehir Belediyespor- Karaman Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.00 Batman Petrolspor-Başkent Gözgözler Akademi FK (Batman Yeni Şehir)

13.00 Belediye Kütahyaspor-Bergama Belediyespor (Dumlupınar)

2. Grup:

6 Şubat Pazar:

13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Darıca Gençlerbirliği (Şile)

13.00 Bitexen Düzcespor-Beyoğlu Yeni Çarşı FK (18 Temmuz)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kuşadasıspor (Yeşiltepe)

13.00 Çarşambaspor-68 Aksaray Belediyespor (Çarşamba Şehir)

13.00 Yomraspor-Hacettepespor (Yomra İlçe)

13.00 Kalecik FK-Kızılcabölükspor (Çubuk İlçe)

13.00 52 Orduspor FK-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Yeni Ordu)

13.00 İskenderunspor-Siirt İl Özel İdaresispor (5 Temmuz)

13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Doğukent)

3. Grup:

5 Şubat Cumartesi:

13.00 Esenler Erokspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Esenler Erokspor)

13.00 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor-Karşıyaka (Of)

13.00 Orduspor 1967-Modafen (Yeni Ordu)

6 Şubat Pazar:

13.00 Ceyhanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ceyhan İlçe)

13.00 Criptoswaps Edirnespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Mardin 1969-Fethiyespor (21 Kasım)

13.00 İçel İdmanyurduspor-Belediye Derincespor (Mersin)

13.00 Kardemir Karabükspor-Ağrı 1970 (Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Çankaya FK (Gümüşhane Yenişehir)

- Turkcell Kadın Süper Ligi

6 Şubat Pazar:

11.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Kireçburnu (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Fenerbahçe-Kocaeli Bayan FK (Beylerbeyi 75. Yıl)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ataşehir Belediyespor (Amedspor Tesisleri)

12.00 1207 Antalyaspor Kadın FK-Hatayspor (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Altay-Beşiktaş Vodafone (Gaziemir İlçe)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Fatih Vatanspor (Osmanlı)

04 Şub 2022 - 11:25 İstanbul- Spor --- Okunma

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.930.958 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Karamandan.com Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Karamandan.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Karamandan.com editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Karamandan.com değil haberi geçen ajanstır.


Karaman'da suyu, yolu ve yayla havası olan arazi satılık

Karaman'a 25 kilometre uzaklıkta, yolu ve suyu olan 15 bin metrekare arazi sahibinden satılık.  Karaman'a 25 kilometre uzaklıkta, Pınarbaşı köyüne 5...

Torna ve kaynak personeli aranıyor

Karaman Organize Sanayi Bölgesi firmalarından Toprakçılar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde çalışmak üzere torna ve kaynakçı personel aranıyor....

0338 224 12 63

Grafik Tasarımcı aranıyor

Meslek lisesi grafik tasarım, grafik tasarım ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, - Tercihen 2 yıl tecrübeli, - Portfolio Sunabilecek, - Adobe...

DİJİBİZ YAZILIM TEKNOLOJİLERİ A.Ş

Satılık Villa Arsası

Karaman Elmaşehir Mahallesi Çarşamba Pazarı ve Lütfi Elvan Kongre Merkezi yakınında bulunan villa arazisi satılıktır. 1250 m2 olan arazinin altyapı s...

0531 849 20 52 İBRAHİM KARAMAN

Üniversite karşısında satılık arsa ve spor tesisi

Karaman'ın yatırıma en uygun bölgelerinden birisi olan üniversite bölgesindeki arsa, spor tesisi ve halı saha satılıktır. Toplam tapu alanının 48 bin...

0 546 662 03 05

Sahibinden Satılık Bahçe!

Boyalı Köyü Koroşözü mevkisi bulunan 9 dönüm ceviz behçesi ile 6 dönüm tarlamız satılıktır. İçerisinde 370 adet chandler ve fernor ceviz ile 30 adet...

0 505 691 80 19

LÜKS VİLLA-KALİTELİ MİMARİ VE FULL AKILLI EV SİSTEMİ- ÖZEL HAVUZLU- KENDİNİZİ ŞIMARTIN..

0(533) 894 81 64 OTTAVİA KUSADASİ

Vasıflı vasıfsız personel alınacak

Karaman'da faaliyet gösteren Desobsan Elktronik Soba Sanayi'de çalıştırılmak üzere vasıflı vasıfsız personeller ve kaynakçılar alınacaktır. Müracaatl...

0 (543) 382 67 59 DESOBSAN ELKTRONİK SOBA

Kaynak Ustaları - Torna Ustaları aranıyor.

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere kaynak ve torna ustaları aranıyor.

FATİH YILDIRIM - TALARANZA TARIM MAKİNALARI VE EKİPMANLARI

Danış Kitabevi bayan personel arıyor

Karaman Danış Kitabevinde çalıştırılmak üzere, en az lise mezunu bayan personeller alınacak. Başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

03382127653 DANIŞ KİTABEVİ