Vicdansız sürücü kız çocuklarına çarpıp kaçtı

Kardeşlerden birinin kolu kırıldı, vücudunun farklı yerlerinde de ezilmeler ve yaralar var. Kolu alçıya alınan küçük kız...

Haber albümü için resme tıklayın

Karaman'da iki kız kardeşe çarparak yaralayan zanlı çocukların çığlıklarına aldırmadan olay yerinden kaçtı.

Karaman Doğukışla olarak bilinen Gevher Hatun Mahallesinde bulunan Ali Akan İlköğretim okulunda okuyan iki kız kardeş okul çıkışı felaketi yaşadılar. İlkokul 1. sınıfa giden 7 yaşındaki Zeynep Kübra Bulut ve 2. sınıfa giden 8 yaşındaki ablası Fatma Zehra Bulut kardeşlere elektrikli bisikleti ile bir sürücü çarptı. Çarpmanın etkisi ile yere yığılan çocukların feryatlarına aldırmadan kaçan sürücü ardında iki küçük yaralı bıraktı.

Kardeşlerden birinin kolu kırıldı, vücudunun farklı yerlerinde de ezilmeler ve yaralar var. Kolu alçıya alınan küçük kız oturup kalkmakta dahi güçlük çekiyor. Daha şanslı olan diğer kız da aldığı darbe sebebiyle morluklar ve ağrılar içerisinde.

POLİS HER YERDE BU KİŞİYİ ARIYOR

Olayın ardından kızlara çarpıp kaçan şüphelinin peşine düşen polis ekipleri gğzenlik kameralarını tarıyorlar. Alınan bilgilere göre fotoğrafta görülen şahsın kızlara çarpıp kaçtığı iddia ediliyor. Aile kızlarını yaralı bırakıp kaçan şüphelinin bulunması için hem güvenlik güçlerinden hem de vatandaşlardan yardım istedi. Plakası olmayan elektirkli motosikletliyi tanıyanların emniyet güçlerine bilgi vermesini istediler.

24 Nis 2022 - 15:22 - Gündem --- Okunma

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.544.524 gösterim gerçekleşti.