Linkedin Video İndirme – Çok Basit Çözüm

Linkedin video indirme özelliği ile Linkedin sitesinde bulunan bütün videoları istediğiniz her cihaza kolayca indirebilirsiniz. Hem şirketlerin hem de...

Linkedin video indirme özelliği ile Linkedin sitesinde bulunan bütün videoları istediğiniz her cihaza kolayca indirebilirsiniz. Hem şirketlerin hem de kişisel kullanıcıların tercih ettiği Linkedin video indirme özelliği sayesinde çevrimdışı olarak istenilen her içeriğe kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olur. Linkedin üzerindeki videoyu hem cihazlarınıza kaydedebilir hem de isterseniz videonun indirme linkine ulaşarak indirme yolu ile video kaydetme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Linkedin’de bulunan videoların linkine ulaşabilmek için; Videoindir.ORG sitesinden linkedin video indirme işlemini hızlıca yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Linkedin’i açın.

İndirmek istediğiniz videonun sağ köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayın.

Açılan yan menüden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini tıklayın.

Video indirmek için tercih edeceğiniz platformu açın.

İndirme sitesine kopyaladığınız linki yapıştırın.

İndirmek istediğiniz klasörü tercih edin.

İndirme işlemini başlatın.

İndirme işlemi başladıktan sonra otomatik olarak videonuz istediğiniz klasöre yüklenir. İndirme işlemi bittikten sonra indirme klasörünü açarak istediğiniz zaman videoyu izleyebilirsiniz.

Linkedin Video İndirme Seçenekleri

Linkedin video indirme işlemini başlatmadan önce indireceğiniz videonun formatını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu konuda platform kullanıcılarına birçok farklı seçenek sunar. Videoyu indireceğiniz uygun seçeneği tercih ederek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Linkedin video indir format seçenekleri şunlardır;

MP3

MP4

M4P

MPV

İndirme öncesinde bu dört seçenek arasından tercih yapabilirsiniz. İndirme işlemi sırasında herhangi bir hata ile karşılaşmazsınız. Bu anlamda da platform size güvenli indirme seçenekleri sunar. İnternet bağlantınız aktif olduğu sürece indirme işlemini kesintisiz bir şekilde saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Linkedin günümüzde video platformları arasında en güvenilir siteler arasında yer alır. Birden fazla işlevi sayesinde farklı amaçlar için de Linkedin kullanılabilir. Site üzerinde bulunan her türlü videoyu güvenilir kaynaklar aracılığı ile indirebilirsiniz.

Çevrimdışı Linkedin Video İndirme

Linkedin video indir sayesinde indirdiğiniz videoları internetiniz olmadığı zamanlarda da izleyebilirsiniz. İndirme işlemi öncesinde uygulama size kaydetmek için hangi klasörü tercih edeceğinizi sorar. İndirme klasörünü tercih ettikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Linkedin video indirme işlemini birçok farklı video formatında gerçekleştirebilirsiniz. Linkedin platformunun video indirmek için desteklediği video uzantıları şunlardır;

Pinterest

İmgur

Heyecan

Video

Tik Tok

Twitter

Facebook

Günlük Hareket

İnstagram

Bunlardan hariç olarak daha birçok farklı uzantıya sahip olan videoyu da Linkedin video indir seçenekleri ile istediğiniz cihazlara indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ: https://www.videoindir.org/linkedin-video-indir

23 Nis 2022 - 14:13 - Yaşam --- Okunma

Muhabir  Leyla Alyel

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.544.524 gösterim gerçekleşti.