Boğazda Tekne Kiralama Nasıl Yapılır?

Boğazda tekne kiralama nasıl yapılır? konusu, özellikle tekne kiralamak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. İs...

Boğazda tekne kiralama nasıl yapılır? konusu, özellikle tekne kiralamak isteyen pek çok kişinin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. İstanbul Boğazı’nda tur atılabilen, bu kiralanan teknelerle, boğaz turu yapılabildiği gibi, aynı zamanda bu kiralık tekneler özel kutlamalar için de kullanılabilmektedir.

Günümüzde İstanbul Boğazı’nın güzelliğini yakından görmek isteyen ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen pek çok yerli ve yabancı turist boğazda tekne kiralamaktadır. Boğaz gezisi için kiralanabilen bu tekneler normal gezi tekneleri ya da özel yatlar şeklinde olabilmektedir. Boğaz turu yapılabilen bu tekneler günübirlik ya da saatlik olarak kiralanabilmektedir.

Boğazda Tekne Kiralama Ücretleri

Boğazda tekne kiralama ücretleri, her zaman herkesin bütçesine uygun olan paketler halinde satışa sunulmaktadır. Saatlik ya da günübirlik olarak kirabilen bu gezi tekneleri yarı açık, tam açık ya da kapalı ortam olarak kullanılabilmektedir. Boğazda tekne kiralama işini yapan firmalara ise internet üzerinde bulunan niternet siteleri üzerinden erişilebilmektedir.

Boğazda tekne kiralama ücretleri genel olarak kiralanacak olan teknelerin özellikliklerine, tura katılacak olan kişi sayılarına ve bu teknelerin kiralama süresine göre belirlenmektedir. Boğazda tekne kiralama hizmeti paketler olarak satışa sunulmaktadır.

Yemek servisinin yer aldığı tekne kiralaması, yemeksiz olarak kiralanan teknelere göre daha yüksek fiyatlara sahip bulunmaktadır. Kiralanacak olan teknelerin fiyatları, bu teknelerin özelliklerine göre de farklılık göstermektedir. Aynı zamanda kiralanan bu teknelerde yapılacak olan özel gün kutlamaları gibi etkinliklere göre de, boğazda tekne kiralama fiyatları kendi içlerinde değişiklik gösterebilmektedir.

Boğazda Tekne Kiralama

Boğazda tekne kiralama hizmeti, İstanbul ilinde bulunan tekne kiralama firmaları tarafından verilmektedir. Bu firmalara internet üzerinde yer alan web sitelerinden kolaylıkla ulaşılabilmekte ve istenilen özellikleri taşıyan boğazda tekne kiralama hizmeti paketleri tercih edilebilmektedir. Hazır paket olarak satılan bu tekne kiralama hizmeti paketleri ise genel olarak şu şekilde sıralanmaktadır;

Teknede mezuniyet kutlaması turları

Teknede şirket yemeği turları

Teknede sünnet düğünü turları

Teknede iş toplantısı yemeği turları

Teknede sabah kahvaltısı turları

Teknede özel parti turları

Teknede düğün yemeği turları

Teknede nişan yemeği turları

Teknede iftar yemeği turları

Teknede bayi toplantısı turları

Teknede after party turları

Teknede öğle yemeği turları

Teknede adalar boğaz turları

Teknede yüzme turları

Teknede kına gecesi turları

Paket olarak satışa sunulan bu boğazda tekne kiralama hizmeti saatlik ya da istenilen sürelerde satın alınabilmektedir. Günlük olarak kiralanan bu teknelerin kalkış noktaları ise genel olarak Kadıköy, Eminönü, Kabataş ya da Beşiktaş olmaktadır. Bu tekneler en az 10 kişi, en fazla 500 kişilik olabilmektedir. Paket olarak hizmete sunulan bu günlük ya da saatlik boğazda tekne kiralama paketlerini, çok ekonomik olan fiyatlarla satın almak mümkün olmaktadır.

21 Nis 2022 - 01:21 - Yaşam --- Okunma

Muhabir  Leyla Alyel

Son bir ayda karamandan.com sitesinde 1.544.524 gösterim gerçekleşti.