Kuruluş Hakkında

Karaman'dan.com 20 Ocak 2007 tarihinde Karaman Haber Sitesi Olarak Adem Kocatürk tarafından kuruldu.

Bugün 14 yılını doldurmuş 15. yılına giren, yayın hayatı boyunca kalitenin ve özgünlüğün peşinden gitme prensibini koruyan haber sitemiz kurulduğu günden bu yana sürekli değişim ve gelişim içerisindedir.

1993 yılından bu yana basın yayın sektöründe farklı alanlar faaliyet göstererek nihayet 2007 yılında dijital mecraya geçen şirket kurucusu Adem Kocatürk kurumsal iş anlayışı hakkında şunları söylüyor;

Yeryüzünün sınırsız bilgilerini işleyip düzenleyerek herkesin erişebileceği hale getirerek ahlak ve yasal kurallar dahilinde sunmaya çalışıyoruz. Güvenliğinizi ve gizliliğinizi etkileyen verilerin ifşa ve paylaşımı kabul edilemez en önemli prensibimizdir. Hizmetlerimizi kullandığınızda, bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz. Bunun büyük bir sorumluluk olduğunu bildiğimizden bilgilerinizi korumak ve bilgilerinizin kontrolünün sizde olmasını sağlamak için büyük çaba harcarız.

Bizimle işlerinizi büyütün

Şehir markaları Karamandan.com ile nasıl büyüyeceklerini araştırdıklarında, hedef kitlelerinin büyüklüğü iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir. Karamandan.om bir haber sitesinden fazlasıdır. Karaman'da, şehir dışında hatta yurt dışındaki Karamanlılara yani hedeflediğiniz kitlenin yüzbinlerce üyesine kolayca ulaşabileceğiniz bir reklam mecrasıdır Karamandan.com. Büyük bir okur kitlesi ile Karamandan.com, potansiyel müşterilerin şirketinize güvenmesini kolaylaştırır. Sektörünüzdeki yerinizi oluşturur. Ve müşterilerinize, potansiyel müşterilerinize ve hatta rakiplerinize, iş anlamına gelen bir marka olduğunuzu gösterir.

Karamandan.com haber girişimi, gazeteciliğin dijital çağda gelişmesine yardımcı olmanın yanısıra şehir endüstrisiyle birlikte çalışma çabamızın eseridir. Şehrin markalarına erişilebilir ufuklar sunan, şehrin insanına bilgi aktaran sitemiz her sabah "Bismillah" diyerek sizler için çalışmaktadır.

Karamandan.com haber sitesi AA, DHA ve İHA haber ajansları abonesi ve TİGAD ile Uluslararası İnternet Gazetecileri Derneği (UİGAD) üyesidir. 

İrtibat: +90 338 212 95 95 | 0850 302 20 82
ANT Medya Ajansı - KOD İLETİŞİM BASIN YAYIN REKLAM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ©Karamandan.com 2007 - 2021

FATURA BİLGİLERİ
Kod İletişim Basın Yayın Reklam ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Adres:Tabdukemre Mahallesi, 1661. Sk., Vatan Caddesi No:59 Vadi Park AVM İç Kapı No:22 PK: 70200 Merkez/Karaman
E-Posta: [email protected]
Vergi Dairesi: Karaman
VKN: 5740975632