Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Yürüyüş Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?
Yürüyüş söz konusu olduğunda bu duruma özel ayakkabı giyilmesi gerekliliği, ihtiyaçla birlikte gündeme gelmiş ve üretimi hızlanmıştır.
Kategori : Yaşam
12 Şubat 2019 09:33
 
Yürüyüş Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Yürüyüş söz konusu olduğunda bu duruma özel ayakkabı giyilmesi gerekliliği, ihtiyaçla birlikte gündeme gelmiş ve üretimi hızlanmıştır. İyi bir yürüyüş ayakkabısı için önemli detaylar vardır ki; bunlardan en önemlisi yastıklama diye tabir edilen adım atılırken ayak tabanının yere basması ve tüm vücut ağırlığın bu noktaya yüklenmesi demek olan bölgenin ayakkabı açısından rahat olması en önemli özelliktir. Bir yürüyüş ayakkabısı iç astarı açısından da ayağı koruma özelliğine sahip olmalıdır. Böylelikle ayak ya da parmak yaraları söz konusu olmayacaktır. 

Yürüyüş Ayakkabısında Rahatlık

Kuşkusuz her insanda ayak ve parmak yapıları farklı farklıdır. Bu sebeple ayakkabı alınırken denenerek alınması her zaman için önerilen satın alma biçimidir. Ayak parmakları ayakkabı içinde kesinlikle sıkışma yapmamalı, parmaklar rahat hareket edebilmelidir. Parmakların şekilleri ayakkabı içerisinde değişikliğe uğruyorsa bu durum can acıtıcı bir hal aldıracaktır.

Uygun bir yürüyüş ayakkabısı seçimi her şeyden önce kişiyi rahat ettiren bir özelliktir. Bunun için de uygun model seçimi gerekli olandır. Bu noktada https://www.lescon.com.tr/erkek-kosu-ayakkabisi/  sitesi vazgeçilmez adresiniz olacaktır.

Okunma : 956
maboto
guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Youtube video ücretsiz nasıl indirilir? instatakipci indirme
19 Ağustos 2019 Okunma: 39979 Eğitim
Bahçe evine giden genç, babası tarafından ölü bulundu
21 Ağustos 2019 Okunma: 12050 Asayiş
Karaman’da cinayet!
21 Ağustos 2019 Okunma: 11734 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın