Karamandan.com

Karamandan.com

21 Ağustos 2019 Çarşamba
Vichy Dercos Şampuan Serisi
Vichy Dercos, özel olarak formüle edilmiş saç bakım ürünleri ve şampuanlarıyla farklı saç tiplerine göre her ihtiyaca göre şampuan ve saç bakım serileri bulunmaktadır.
Kategori : Yaşam
19 Şubat 2019 12:02
 
Vichy Dercos Şampuan Serisi

Vichy Dercos, özel olarak formüle edilmiş saç bakım ürünleri ve şampuanlarıyla farklı saç tiplerine göre her ihtiyaca göre şampuan ve saç bakım serileri bulunmaktadır. Saçları arındırıcı, besleyici, canlandırıcı, yoğunlaştırıcı, kepek karşıtı, dökülme karşıtı ve hassas saç derilerine karşı geliştirilmiş olan Vichy Dercos serisi kullanım kolaylığı ve güzel güçlü saçlara sahip olmanızı sağlar. Hem kadın hem de erkeklerin ortak sorunu olan saç dökülmelerine karşı saç bakım ürünleri ve şampuanları sorunu ortadan kaldırıyor. Saçları kökten uca besleyen Vichy Dercos serisi zayıf ince telli saçların daha dolgun ve güçlü görünmesini sağlar. Yağlı saçlar için tasarlanmış Vichy Dercos şampuanları fazla sebum üretimini önleyerek saç derisindeki yağlanmaya neden olan dengesizlikleri giderir. Kadın ve erkekler için özel üretilen kepeklenme sorununu ortadan kaldıran şampuanlar saçtaki kaşınma hissini de azaltır. Mat ve cansız görünen saçlara ilk kullanımında canlılık kazandıran Vichy Dercos şampuanları dermatologların önerdiği ürünlerdir. 

Vichy Dercos Shampoo Anti Dandruff Dry

Kuru saçlar için kepeğe karşı sülfat içermeyen bu şampuan saçlardaki kepeği arındırırken saç derisinin yatışmasına yardımcı olur. Kuru, hassas, kepekli ve kaşınan saçları derinlemesine temizlerken kepeğin oluşumu önler. Saçların kuruluğunu ve kepeklenmesini önlerken saç derisinin gözeneklerini de açar. Yeni formülü ve kokusu sayesinde saçların sebum dengesini korurken saçları dipten uca besleyerek saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır. Paraben içermeyen bu şampuan dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. 

Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 Women

Kadınlar için saç dökülmesine karşı 5 etkili bakım ürünü klinik çalışmalarla etkisi kanıtlanmıştır. Saç dökülmelerine karşı olan molekül Aminexil ’in özel bileşimi saçlara tam kapsamlı formülü içerisinde 5 aktif içerikle geliştirilmiştir. Saçları kökten uca besleyerek saç derisine bağlılığını ve saçın tellerini güçlendirmeye ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Saçın sebum dengesini düzenleyerek saçın yağlanmasını önler. 3 hafta kullanımdan sonra saçın derisini güçlendirmeye ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Hipoalerjenik olan bu saç bakım ürünü hassas saç derisinde test edilmiştir. Bileşiminde Vichy Termal su olan bu bakım ürünü tek kullanımlıktır. Sizde saçlarınızın canlı, parlak ve güçlü saç derisine sahip olacağınız Vichy Dercos saç bakım ürünlerine ve şampuanlarına https://www.recete.com/vichy-dercos-shampoo-anti-dandruff-200ml-kepege-karsi-etkili-bakim-sampuani-hassas-saclar-icin/ sitesinden bulabilirsiniz. 

Okunma : 485
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
Gündem haberleri
Youtube video ücretsiz nasıl indirilir? instatakipci indirme
19 Ağustos 2019 Okunma: 39994 Eğitim
Bahçe evine giden genç, babası tarafından ölü bulundu
21 Ağustos 2019 Okunma: 12350 Asayiş
Karaman’da cinayet!
21 Ağustos 2019 Okunma: 12242 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın