Karamandan.com

Karamandan.com

19 Ağustos 2019 Pazartesi
Vakit Geçirilecek Yerler
Ülkemizin yer yerinde AVM sayısı hızla artmaktadır.
Kategori : Yaşam
31 Temmuz 2019 09:16
 
Vakit Geçirilecek Yerler

Ülkemizin yer yerinde AVM sayısı hızla artmaktadır. İnsanlar her mevsim vakit geçirmek için AVM’leri tercih etmeye başlamıştır. SHOPPİNG İN ALANYA merkezlerinin en iyisi olan Time Center içerisinde bulundurduğu en iyi mağazalarla aranılan her şeyi sağlamaya çalışıyor. TimecenderAVM.com sitesi üzerinden tüm ziyaretçilerine, hizmetleri ve etkinlikleri hakkında bilgi veriyor. Alanya’ya tatil için gitmeyi düşündüğünüzde, nerelerde vakit geçirebileceğinizi araştırırken Time Center AVM karşınıza çıkacaktır. Tüm mağazaları ve diğer iş yerlerini web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mağazalar

Tatil ya da farklı amaçlarla bir yere gittiğinizde, günlük ihtiyaçlarınız ya da daha ekonomik fiyatlara sahip olduğu için çeşitli kıyafet veya hediyelik ürünleri satın alırsınız. МАГАЗИНЫ АЛАНИИ dışarıdan gelen tüm ziyaretçilere hitap edebilmek için farklı tarz ürünlere yer veriyorlar. Time Center AVM’de bulunan mağazaların tamamı bilenen ünlü markalara ait mağazalardır. Alışveriş merkezi bünyesinde sadece giyim mağazaları değil, cafe, restaurant, market, eğlence yerleri gibi tüm işyeri türlerinde yerler bulunduruyor.

Alanya Gezisi

Alanya denizi, doğası ve şehir yapısıyla gezilecek birçok yeri olan bir tatil bölgesidir. МЕСТА В АЛНИИ ГДЕ МОЖНО  ПРОВЕСТИ ВРЕМЯ arasında AVM’ler yer almaya başlamıştır. Time Center en iyi vakitlerin geçirilebileceği, dışarının sıcak havasına rağmen içeride serin bir ortamda gezebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz yerdir. Arkadaşlarınızla buluşma noktası olarak kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda farklı bir yere gitmenize gerek kalmadan, burada bulunan cafelerin nezih oturma yerlerinde uzun sohbetler yapabilirsiniz.

Okunma : 301
Gündem haberleri
Karaman’da namaz sırasında cami tavanı çöktü
16 Ağustos 2019 Okunma: 12650 Gündem
Karaman'da bıçaklı kavga 
15 Ağustos 2019 Okunma: 11922 Asayiş
Direksiyon başında rahatsızlanan adam öldü
16 Ağustos 2019 Okunma: 8712 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın