Karamandan.com

Karamandan.com

20 Temmuz 2018 Cuma
Ufka Yolculuk Karaman Ekibinden Karamandan.com'a ziyaret
Karaman Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Salih Yılmaz ve Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Sorumlusu Onay Gür, Karamandan.
Kategori : Yaşam
08 Ocak 2018 15:00
 
Ufka Yolculuk Karaman Ekibinden Karamandan.com'a ziyaret

Karaman Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Salih Yılmaz ve Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Sorumlusu Onay Gür, Karamandan.com haber sitemizi ziyaret ederek yapılacak olan yarışmayla ilgili bilgi aktardılar.

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarımızın konusu “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü” diyen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları Karaman İl Temsilcisi Salih Yılmaz “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” sloganıyla yola çıktıklarını ifade etti. Karaman’a yarışmayı tanıtıp Peygamber Efendimiz ’in (sas) sevgisini gönüllere işlemek istiyoruz” diye konuştu. 

Onay Gür de,” Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarını Karaman’da Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü olarak organize ediyoruz. Kulüp olarak bilek güreşi başta olmak üzere diğer spor branşlarına da önem vererek gençlerimizi spor yolu ile kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışıyoruz” dedi. 

Okunma : 688
Foto galeri
Gündem haberleri
Kız Çocuğu Kaza ile Kendini Vurdu!
16 Temmuz 2018 Okunma: 15242 Asayiş
9 KİŞİ İLE BASTILAR, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER
19 Temmuz 2018 Okunma: 13880 Asayiş
Karaman'da Cezaevi'nden Firar Etti
16 Temmuz 2018 Okunma: 11564 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın