Karamandan.com

Karamandan.com

21 Nisan 2018 Cumartesi
Ufka Yolculuk Karaman Ekibinden Karamandan.com'a ziyaret
Karaman Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Salih Yılmaz ve Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Sorumlusu Onay Gür, Karamandan.
Kategori : Yaşam
08 Ocak 2018 15:00
 
Ufka Yolculuk Karaman Ekibinden Karamandan.com'a ziyaret

Karaman Ufka Yolculuk İl Temsilcisi Salih Yılmaz ve Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Sorumlusu Onay Gür, Karamandan.com haber sitemizi ziyaret ederek yapılacak olan yarışmayla ilgili bilgi aktardılar.

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarımızın konusu “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü” diyen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmaları Karaman İl Temsilcisi Salih Yılmaz “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” sloganıyla yola çıktıklarını ifade etti. Karaman’a yarışmayı tanıtıp Peygamber Efendimiz ’in (sas) sevgisini gönüllere işlemek istiyoruz” diye konuştu. 

Onay Gür de,” Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarını Karaman’da Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü olarak organize ediyoruz. Kulüp olarak bilek güreşi başta olmak üzere diğer spor branşlarına da önem vererek gençlerimizi spor yolu ile kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya çalışıyoruz” dedi. 

Okunma : 552
Foto galeri
Gündem haberleri
SON DAKİKA: KARAMAN
18 Nisan 2018 Okunma: 26177 Gündem
FETÖ'NÜN KARAMAN İMAMI BÖYLE YAKALANDI
19 Nisan 2018 Okunma: 13325 Asayiş
ÇARESİZCE YARDIM BEKLİYORLAR
19 Nisan 2018 Okunma: 9551 Yaşam
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın