Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Tatil Yapmanın En Kolay Yolu
Yaz için tatil planlamanın en keyifli, en uygun ve en güvenli yol villagezegeni.
Kategori : Yaşam
16 Şubat 2019 10:36
 
Tatil Yapmanın En Kolay Yolu

Yaz için tatil planlamanın en keyifli, en uygun ve en güvenli yol villagezegeni.com adresinden geçiyor. Bu platform üzerinde villa kiralama üzerine pek çok ilana erişim sağlamanız mümkündür. Sertour Group ve Mancan şirketinin katkıları ve iştiraki ile kurulan bu markanın çatısı altında Türkiye'nin her noktasından, keşfedilmeyi bekleyen her kesiminden ilanlara rastlamanız muhtemeldir.

Villa Gezegeni Firması

Villa Gezegeni sitesi yaklaşık olarak 3 senedir hız kesmeden tatil rezervasyon ve kiralık muhafazakar villa gibi ilanlar üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Mancan Turizme ait bir marka olarak yaratılan Villa Gezegeni, emlakçı mantalitesi ile kurulmayan bir platformdur. Bu markanın en temel hizmet yaklaşımı daha çok turizme yönelik olarak hizmet sağlıyor.

Hayalini Kurduğunuz Tatil Planını Yapın

Villagezegeni isimli web sitesi üzerinde onlarca herkese hitap edebilecek onlarca kategoriler yer almakta olup, bu kategori başlıkları altında ise muhafazakar villa tercihlerinden yazlık villa tercihlerine kadar birçok kiralık ilanları bulunuyor. Bu web sitesinde yer almakta olan kategori başlıkları balayı villaları, denize yakın villalar, doğa içerisinde villalar, deniz manzaralı yazlık ve apartlar, havuzlu yazlıklar, merkeze yakın apart ve yazlıklar, kiralık villa kalkan gibi kategori başlıklarıdır. Eğer sizler de detaylı ve bütçenize uygun bir tatil yapma hedefindeyseniz yapmanız gereken tek şey, öncelikli olarak ilgili siteyi ziyaret ederek arama panelinden beklenti içerisinde olduğunuz kiralık yerin niteliklerine uygun yer belirlemektir.

Okunma : 1204
seç
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9524 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9385 Asayiş
İntihar etmek isteyen genci emniyet müdürü ikna etti
19 Ekim 2019 Okunma: 8404 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın